“Najpyszniejsze gofry w Świnoujsciu”

Kawiarnia Czuć Miętą
Nr 1 wśród 6 Desery (Świnoujście)
Zrecenzowano 9 września 2019

Ponieważ mieszkam w tym pięknym mieście w każde wakacje i nie tylko gościmy u siebie rodzinę a w mieszkaniach które udostępniam pod wynajem gości/turystów zapraszam lub wysyłam na pyszne gofry do Kawiarni Czuć Miętą. Przepyszne gofry na słodko i wytrawnie podawane pięknie na talerzach, obficie udekorowane owocami i bitą śmietaną :) Ci co nie przepadają za goframi mogą posmakować szarlotki na ciepło z gorącą czekoladą. Dodatkowo w kawiarni możemy również zjeść smaczne śniadanie :)

1  Dziękujemy, Agusia88

Zrecenzowano 5 września 2019

Zawsze sugerujemy się opiniami w internecie aby zjeść coś wartego swej ceny.
Tym razem bardzo się zawiedliśmy, deser był mdły a gofr ewidentnie staro wypiekany.
Obsługa też była niezbyt miła.
Liczyliśmy na coś lepszego, wielka klapa

Dziękujemy, asiaschulzy
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce sympatyczne, czysto, świetna kawa mrożona i deser: maliny na gorąco z lodami waniliowymi. Ambrozja ❤❤❤ tylko bita śmietana na wierzchu zbędna. Jedyne zastrzeżenia do obsługi - kelner powolny, nieuprzejmy, miałam wrażenie, że udaje, że nie słyszy, jak prosi się go do stolika. Panowie zachwyceni piwem czeskim Holba, w niewielkiej cenie. Polecam i chętnie wrócę.

Dziękujemy, Legumina_rukola
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu opinii w TripAdvisorze liczylem na dobra jakosc. Okazalo sie niestety, ze to deserow dodawana jest sztuczna, bez smaku bita smietana. Lody truskawkowe rowniez nijakie.
Szkoda, ze przy takim poziomie cen nie stawia sie na jakosc by klient chcial wrocic i polecac lokal znajomym.

Dziękujemy, michalbialek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoki poziom śniadania obsługa też na wysokim poziomie polecam. Dobre piwo i miły właściciel. dobre miejsce

Dziękujemy, MajaK1323

Kawiarnia Czuć Miętą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Czuć Miętą? Podziel się wrażeniami!