Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

+Bardzo fajny hotel, eleganckie wnętrza, basen, sauny, strefa SPA, bar, taras widokowy itp. Śniadanie urozmaicone, kucharz podaje na ciepło oraz szwedzki bufet.
-Parking powinen być w cenie pokoju, a kawa do śniadania z ekspresu.

1  Dziękujemy, oolijkaa
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wspaniale miejsce duże pokoje czusciutko ładnie urządzone, pyszne jedzonko różnorodne świeże dużo rzeczy tr robionych na ciepło i przemiła obsługa. Na koniec bar z cudownym widokiem na morze
Na pewno tam wrócimy

Termin pobytu: maj 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Bucherowski
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

w sumie wszystko ok bylo ale czegos brak, trzeba sie upomniec o mowienie po Polsku bo tam sami Niemcy ,juz nawet nie przeszkadza obsluga Ukrainska , basen mikroskopijny jakuzi akurat bylo zepsute , sniadania az mile zaskoczenie byly bardzo ok

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, jbuchala
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Spędziłem tu kilka dni i przyznam że hotel zaskoczył mnie pozytywnie. Dobra lokalizacja, niedaleko promenady. Miła i uśmiechnięta obsługa, czyste pokoje. Basen i cała strefa SPA też godna polecenia. Jedynym minusem były śniadania, ale nie ich jakość bo były naprawdę pyszne tylko nieustanny brak wolnych stolików. Niezależnie od godziny o której zdecydowaliśmy się zjeść śniadanie panował tam tłok. Jest listopad, strach pomyśleć co tam się dzieje latem. Polecam za to kameralny pub na V piętrze, gdzie można delektować się dużym wyborem drinków.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, scorses
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trzy wyspy to spory hotel. Przyjemnie zaaranżowany w barwach szarości i bieli. Czysty i zadbany. W pokoju zwraca uwagę komfortowa i przestronna łazienka. Wyśmienite jedzenie i tematyczne piątki z zagraniczną kuchnią są dodatkowym atutem. Hotel ma jednak spore problemy z klimatyzacją której brakuje w całym budynku. Duszno na jadalni i w pokojach. W hotelu 90% gości to niemieccy emeryci.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Aanakonda