Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Spędziłem tu kilka dni i przyznam że hotel zaskoczył mnie pozytywnie. Dobra lokalizacja, niedaleko promenady. Miła i uśmiechnięta obsługa, czyste pokoje. Basen i cała strefa SPA też godna polecenia. Jedynym minusem były śniadania, ale nie ich jakość bo były naprawdę pyszne tylko nieustanny brak wolnych stolików. Niezależnie od godziny o której zdecydowaliśmy się zjeść śniadanie panował tam tłok. Jest listopad, strach pomyśleć co tam się dzieje latem. Polecam za to kameralny pub na V piętrze, gdzie można delektować się dużym wyborem drinków.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, scorses
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trzy wyspy to spory hotel. Przyjemnie zaaranżowany w barwach szarości i bieli. Czysty i zadbany. W pokoju zwraca uwagę komfortowa i przestronna łazienka. Wyśmienite jedzenie i tematyczne piątki z zagraniczną kuchnią są dodatkowym atutem. Hotel ma jednak spore problemy z klimatyzacją której brakuje w całym budynku. Duszno na jadalni i w pokojach. W hotelu 90% gości to niemieccy emeryci.

Dziękujemy, Aanakonda
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel pomyłka! Nie wiem skąd te wcześniejsze opinie. Pokój czysty ale pokojowa obrażona, bo nie zostawialiśmy napiwków w euro, więc pokój sprzątała tylko w pierwszym dniu pobytu. Zresztą personel mocno skoncentrowany na gościach z Niemiec. Do tego stopnia, że odradzono nam zabiegi w spa by deficytowe miejsce pozostawić Wybrańcom. Jadalnia zbyt mała na ilość przyjmowanych gości, zresztą i tak ciągłe braki wszystkiego i walka. Podobnie w Keja Barze, zbyt niski napiwek w zł rozzłościł Panią. No i wisienka na torcie: „wyposażenie pokoju - wentylator”! Chodziło o ten w toalecie nad WCetem! Przy upałach ponad 30 stopniowych to chyba niewystarczające !? Szkoda że w opisie hotelu nie dodano, że na wyposażeniu jest klapa od sedesu i kran w prysznicu! Ciekawostka: wentylatory z nawilżaczem stoją przy wejściu do hotelu! To chyba dla komfortu przelatujących mew! Reasumując: Gorąco nie polecam!

2  Dziękujemy, 594izabelas
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny biały nowoczesny styl w pokojach, spa, basen, wszystko o czym można zamarzyć! Na śniadanie stół szwedzki, bardzo smaczne posiłki. Zajęcia na basenie i przede wszystkim blisko do plazy i centrum. Byłoby 5 gwiazdek gdyby była klimatyzacja w pokojach.

1  Dziękujemy, Climber796347
Zrecenzowano: 11 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotel Święta Wielkanocne. Dogodne położenie hotelu, blisko do promenady. Hotel czysty, pkoje duże,wygodne łóżko. Poprosiliśmy o zmianę pokoju, nie było w tym żadnego problemu. Bardzo duża część gości to starsze osoby z Niemiec. Posiłki na 4 z minusem. Ogolnie dobre wrażenie. Czy wybierzemy ten hotel kolejny raz, trudno powiedzieć.

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, iwonar193