Świnoujście

“Najlepsze ciasto!”
Mirena Pizzeria — recenzja

Mirena Pizzeria
Nr 62 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku od 3 lat bywam w Świnoujściu i tą pizzerie zawsze muszę zaliczyć obowiązkowo! Jadłem pizzę na różnych ciastach włoskich cienkich, grubych, na zakwasie itd. w różnych częściach polski jak również za granicą, ale to urzekło mnie najbardziej! Chrupkie i przepyszne jak dla mnie! Nie spodziewajcie się wykwintne restauracji itp. To prosta pizzeria z papierowymi talerzykami i plastikowymi sztućcami, ale jedzonko super. Dobre sosy i "zielone" (w tym przypadku posiekany por)
Możliwe że długo się czeka bo tak dużo mają zamówień ale warto. Odwiedźcie koniecznie.

Dziękujemy, hajdas1987

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska pizza to to nie jest ciasto tłuste a dodatki widać że tani sort na pewno są lepsze pizzerie w mieście a te oceny to dodają ludzie którzy chyba pizze pierwszy raz jedli Smacznego

Dziękujemy, Adrian J
Zrecenzowano 20 marca 2019

pizza swietna warzywka na niej chrupiace (nie mylic z surowymi) jednym slowem najlepsza pizza w miescie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sławomira J
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo że często brakuje ciasta bo ludzie dużo zamawiają to pizzeria i tak zasługuje na 5 gwiazdek. Pizza pyszna zupełnie nie przypomina innych robionych na ilość. Często wracam i mam nadzieję że następne pokolenia też będą wracaly

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 797marianj
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, świetne nietypowe ciasto... Polecam wszystkim co lubią dobra pizzę zwłaszcza z posypana porą

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, blade0069

Mirena Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mirena Pizzeria? Podziel się wrażeniami!