“Znudzeni hamburgerami i kebabem”
Asian Restaurant — recenzja

Asian Restaurant
Nr 78 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Jeśli macie już dość schabowego z kapustą czy wszechobecnych hamburgerów i kebabów, oraz wszędzie tutaj dostępnych ryb w lepszym i gorszym wykonaniu,proponuję spacer na ulicę Uzdrowiskową 7 do restauracji Asian Restaurant. Zjecie tutaj coś egzotycznego, innego bez pieczywa, ciasta czy ziemniaków. Byliśmy tam z żoną kilka razy, za każdym razem zamawiąjąc inne potrawy. I za każdym razem byliśmy zadowoleni z jedzenia. Mogę polecić pieczoną kaczkę w sosie szechuan z warzywami i czosnkiem. Po prostu pycha, mięciutkie mięso i chrupiąca panierka oraz bardzo dobry sos z warzywami. Doskonały jest też pieczony kurczak w tym samym sosie zrobiony w ten sam sposób co kaczka. Do wyboru, co komu pasuje. Jeśli komuś nie pasuje drób to spróbujcie wieprzowinę podwójnie pieczoną z warzywami i czosnkiem. Jest też coś dla miłośników ryb. Proponuję pieczony filet z okonia w sosie curry z warzywami. Jest też smażony makaron z jajkiem, trzema rodzajami mięs i warzywami. Wszystkie te dania jedliśmy i możemy polecić. Dla każdego coś dobrego. Na koniec pozwolę sobie na lyżkę dziegciu w tej beczce miodu. Niestety obsługa nie jest polskojęzyczna i żeby uniknąć pomyłek najlepiej zamawiać dania według numerów w karcie. Trochę szkoda bo ja na przykład lubie się czegoś dowiedzieć o potrawach, które mi smakują, tutaj raczej nie ma takiej możliwości. Generalnie jednak na prawdę polecam wszystkim Asian Restaurant ze względu na smaczne jedzenie.

Dziękujemy, JanuszW113

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Tak jak pisałem wcześniej restauracja miała wiele potknięć które powinny być usunięte z czasem i po licznych słabych recenzjach, Niestety nikt nie wyciąga żadnych wniosków Za każdym razem kiedy tu przychodzę jest nie tak. Jedzenie jest dość dobre ale coś co pisze że jest pikantne napewno pikantne nie będzie.Mam wrażenie że jeśli zamówię jakąś potrawę to niekoniecznie ją otrzymam, bardziej prawdopodobne jest że dostanę coś innego. Taka tam Chińska ruletka :) Co do ostatniej wizyty to mam kolejny raz niesmak. Podeszła do nas kelnerka z Ukrainy. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt że prawie nie znała polskiego. Kiedy przynosiła zamówione posiłki nie wiedziała co to jest i dla kogo podać. Na początku zamówiłem dla znajomych 3 małe piwa . poprosiłem aby po skończeniu przyniesiono 3 następne... Po skończeniu jedzenia wszyscy się gdzieś rozpierzchli. CIężko było doprosić się o rachunek. O piwach już zapomniałem, mam tylko nadzieję że nie zostały doliczone do rachunku który zapłaciłem przy wyjściu i z dużym niesmakiem za fatalną obsługę. Nie polecam chyba że jako atrakcję w Świnoujskim skansenie rzeczy dziwnych i oryginalnych.

Dziękujemy, veh0
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Lokal absolutnie nie do polecenia. Zamówiliśmy z mężem dwie potrawy z różnymi sosami. Niestety oba sosy okazały sie takie same. Podstawą mojego dania miał być pieczony kurczak, niestety okazało się, że dostałam smażonego spanierowanego kotleta drobiowego skrojonego w plasterki.
Kelnerka u której zamawialiśmy z mężem dania, zapewniała, że kurczak będzie na pewno pieczony. Zaś kelner, który nas potem obsługiwał nie był w stanie dpowiedzieć na pytanie w jaki sposób kucharz piecze tegoż :pieczonego" kurczaka, ponieważ... kucharze nie rozumieją jezyka polskiego.
Swoją potrawę zostawiłam, zapłacić trzeba było, ale z pewnością nigdy już więcej się tam nie pojawimy. Chciażny dlatego, że na przeciwko, a dokładnie po drugiej stronie ulicy całej tej Asian, podają dużo dużo lepsze potrawy.

Dziękujemy, Woldchampion
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Kolega polecił nam ten lokal ze względu na smaczna kaczkę. Zamówiliśmy 2 smaki by popróbować. Porcje słuszne i ryżu nie żałują. Mnie przypadła jednak do gustu kaczka pieczona z pieczarkami, szparagami, cebulą i porem. Wspaniała, dawno tak smacznej nie jadłem, sos idealny. W menu jest dziesiątki potraw w tym i owoce morza, więc przy następnym pobycie odwiedzę tą restaurację na pewno.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Emilian P
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal duży ale wymagający remontu lub gruntownego posprzątania.
Ciężko się dogadać z panią kelnerką nie rozumie po polsku,więc sami nie wiedzieliśmy czy dostaniemy to co zamówiliśmy.
Liczyłam na pyszne sajgonki a dostałam takie mrożone z marketu a takie to sama mogę sobie kupić ☹również reszta dań nie była smaczna spróbowaliśmy i zostawiliśmy.
Ogólnie nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Joanna55555

Asian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Asian Restaurant? Podziel się wrażeniami!