“Klimatyczne miejsce”
Restauracja Prochownia — recenzja

Restauracja Prochownia
Nr 8 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Restauracja polska, znajdująca się w zabytkowym forcie z 1853 roku. Specjalnością są dania z dziczyzny i ryb regionalnych.
Zrecenzowano 3 września 2019

Gościliśmy już tam nie jeden raz. Lubię tam zaglądać po spacerze z nad morza, brzegiem Świny, zawsze coś chętnie przekąsimy, choć to mało powiedziane... Jedzenie bardzo dobre, krótki czas oczekiwania (no chyba że są planowane rezerwacje-wówczas goście są uprzedzani o wydłużonym czasie). Obsluga miła, uczynna, szczególnie zaskoczyli mnie obsługą maluszków-krzesełko, zabawki, kartka,kredki... No przemiło. Super jest w słoneczku zjeść w ogródku, ale polecam klimatyczne wnętrze. Świetnie wykorzystane miejsce. Dziękuję. Wrócimy nie raz.

Dziękujemy, Grażyna O

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mila i swobodna atmosfera.Swietne jedzenie .Polecam okonki i mięsa.Pyszna kawa i jablecznik polecany przez milego kelnera.Przyjazna zwierzęta i rowerzystom.

Dziękujemy, Jolena38
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po spacerze wzdłuż morza postanowiliśmy zjeść zupę rybną. Zachęcił nas lokal, który znajduje się w byłym obiekcie wojskowym. W środku klimatycznie, na zewnątrz przyjemnie. Obok małe muzeum militarne. Zupa rybna składała się z kawałków ziemniaków, marchewki pokrojonej w plastry, nie brakowało ryby. Według mnie brakowało przypraw i innych warzyw.

Dziękujemy, jaros_awp446
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa rybna, przemiła obsługa, świetny klimat restauracji. Kelner zaopiekował się nami wyjątkowo, miał na uwadze naszego 7-latka, proponował zdania, które mogą zasmakować, cierpliwie tłumaczył mu co wchodzi w skład dania.

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Co jakiś czas odwiedzamy to miejsce. I co się wydarzyło tym razem nie mam pojęcia. Od razu przy składaniu zamówienia czar prysł. Byliśmy w 4 osoby. Jedna osoba składa zamówienie - tego nie ma, druga osoba składa zamówienie - tego nie ma, ja z koleżanką wybrałyśmy gołąbki z dorsza - BYŁY! Po 5 minutach Pani wraca i mówi, że jest jedna porcja! WTF? Ok zamówiliśmy, ale już byliśmy zniesmaczeni, bo ludzi w restauracji nie było sporo, nawet połowa stolików nie była zajęta. Obsługa też nie powaliła, Pani przyniosła napoje to nawet każdemu z osobna nie podała tylko postawiła w jednym miejscu i się obsłużcie. Jestem w stanie zrozumieć taką obsługę jak mają full ludzi i nie wiadomo w co ręce włożyć. Ale w naszym przypadku tak nie było. Samo jedzenie - byłam jedyna osobą zadowoloną - moje zamówienie było- gołąbki z dorszem. Reszta osób - nikogo nie powaliło, a sałatka z wędzonym łososiem wogóle wypadła słabiutko. Wcześniej polecałam to miejsce z czystego serca, teraz mam mieszane uczucia. Zależy jak się trafi.

Dziękujemy, madzia_ruda

Restauracja Prochownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Prochownia? Podziel się wrażeniami!