“Na szlaku rowerowym”
Restauracja Prochownia — recenzja

Restauracja Prochownia
Nr 8 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Restauracja polska, znajdująca się w zabytkowym forcie z 1853 roku. Specjalnością są dania z dziczyzny i ryb regionalnych.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mila i swobodna atmosfera.Swietne jedzenie .Polecam okonki i mięsa.Pyszna kawa i jablecznik polecany przez milego kelnera.Przyjazna zwierzęta i rowerzystom.

Dziękujemy, Jolena38

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po spacerze wzdłuż morza postanowiliśmy zjeść zupę rybną. Zachęcił nas lokal, który znajduje się w byłym obiekcie wojskowym. W środku klimatycznie, na zewnątrz przyjemnie. Obok małe muzeum militarne. Zupa rybna składała się z kawałków ziemniaków, marchewki pokrojonej w plastry, nie brakowało ryby. Według mnie brakowało przypraw i innych warzyw.

Dziękujemy, jaros_awp446
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa rybna, przemiła obsługa, świetny klimat restauracji. Kelner zaopiekował się nami wyjątkowo, miał na uwadze naszego 7-latka, proponował zdania, które mogą zasmakować, cierpliwie tłumaczył mu co wchodzi w skład dania.

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Co jakiś czas odwiedzamy to miejsce. I co się wydarzyło tym razem nie mam pojęcia. Od razu przy składaniu zamówienia czar prysł. Byliśmy w 4 osoby. Jedna osoba składa zamówienie - tego nie ma, druga osoba składa zamówienie - tego nie ma, ja z koleżanką wybrałyśmy gołąbki z dorsza - BYŁY! Po 5 minutach Pani wraca i mówi, że jest jedna porcja! WTF? Ok zamówiliśmy, ale już byliśmy zniesmaczeni, bo ludzi w restauracji nie było sporo, nawet połowa stolików nie była zajęta. Obsługa też nie powaliła, Pani przyniosła napoje to nawet każdemu z osobna nie podała tylko postawiła w jednym miejscu i się obsłużcie. Jestem w stanie zrozumieć taką obsługę jak mają full ludzi i nie wiadomo w co ręce włożyć. Ale w naszym przypadku tak nie było. Samo jedzenie - byłam jedyna osobą zadowoloną - moje zamówienie było- gołąbki z dorszem. Reszta osób - nikogo nie powaliło, a sałatka z wędzonym łososiem wogóle wypadła słabiutko. Wcześniej polecałam to miejsce z czystego serca, teraz mam mieszane uczucia. Zależy jak się trafi.

Dziękujemy, madzia_ruda
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Po dwóch próbach odwiedzenia restauracji obeszlismy się smakiem.... za pierwszym razem zrezygnowaliśmy gdyż nie było połowy menu, ( brak dostawy) . Po drugiej wizycie...Po żekomej dostawie.... (nadal brak wielu pozycji w menu) , mimo niewielu gości, czas oczekiwania ..2 godziny!!! Oczywiście czas się liczył od momentu zamówienia... które po pół godziny oczekiwania nadal nie zostało złożone... gdyż Panie z personelu bardzo były zajęte plotkami.... Pani blond wlosa przy kosci w wyróżniającej się bialej koszuli...( menager) była głównym wodzirejem tej całej imprezy...do tego bardzo zachowawczo i lekceważaco odpowiadająca na każde pytanie...brak kultury, szacunku do klienta... niestety musieliśmy opuścić ten lokal... Nie polecam!!!!

3  Dziękujemy, Kiewaadam

Restauracja Prochownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Prochownia? Podziel się wrażeniami!