Zielono

Park Zdrojowy jest miejscem odzyskanym dla mieszkańców i osób odwiedzających Świnoujście. W... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
krzysztofs801
Szczecin, Polska
Miły czas

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
291zuzab
Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super park, fajny klimat na spacer czy jazdę rowerem. Jest wiele ścieżek więc droga nie będzie się nikomu nudzić. Na miejscu jest wielki fajny plac zabaw, ławki z latarniami, a z parku można dojść na plażę, sekcje sportową oraz do wielu fordów. Polecam!

Dziękujemy, 291zuzab
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Piękny, duży, zadbany z ogromnymi drzewami co ostatnio w naszym kraju jest coraz rzadsze. Duża przestrzeń, ławeczki, place zabaw, fontanny, ogrom ścieżek i cienia. Jedno co nie pozwala swobodnie korzystać z tego uroczego zakątka Swinoujścia to plaga komarów które nie pozwalają nawet przejść w spokoju przez park nie mówiąc o odpoczynku na ławce lub na łączce. Wręcz pchają się do oczu. Pierwszy raz jestem w sezonie letnim w tym mieście i niestety stwierdzam że jest to problem. W pociągu na stacji nie sposób otworzyć okna bo komary się pchają.

Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do parku z nadzieją na miły, wieczorny spacer. Takiej ilości insektów w jednym miejscu nie widziałam już od dawna. Obrzydliwość! Na domiar złego obok parku znajdują się śmietniki, z których nie miłosiernie capiło. Czy miejskie władze nie rozumieją jak to utrudnia życie turystom? Jedno słowo ŻENADA! Nie polecam z całego serca Jessica Boruc.

3  Dziękujemy, jessicaboruc
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Iść czy jechać. Podjęliśmy właściwą, czyli pierwszy wariant, decyzję.
Doskonały spacer, urozmaicony krótkim pobytem na placu zabaw.
Piękny park, urocze alejki. Starodrze, zresztą bardzo różnorodny, stwarza wspaniały klimat do powolnej przechadzki.

1  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Przyjechaliśmy spędzić dzień na Świnoujskiej plaży. Jednak przeglądając mapę, zauważyliśmy, że możemy skierować się w stronę Parku Zdrojowego, który idealnie nas zaprowadzi do plaży. Nie spodziewaliśmy się tak urokliwego miejsca. Piękne wejście, a z dwóch stron kwitnące na czerwono krzewy. Po środku natomiast długa aleja porośnięta gęsto drzewami dająca idealne schronienie przed słońcem. Alejki szerokie i zadbane, po których również można jeździć rowerami. Eleganckie ławeczki, a obok nich latarnie. Różnorodność drzew powoduje, że chwilami mamy wrażenie, że nie jesteśmy w parku tylko w lesie. Jest również dość spory plac zabaw, jak również fontanna z piękną roślinnością. Teraz już zawsze, kiedy będziemy przyjeżdżać do Świnoujścia, pierwsze kroki będziemy kierować w stronę Parku Zdrojowego.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Eleni-Kris