Sympatycznie,

Czulismy sie dużo lepiej i swobodniej niż w przereklamowanej, sąsiedniej miejscowości. Dla każdego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lipca 2019
Jan B
Białystok, Polska
Spacer po nowej promenadzie

Podczas pobytu w Świnoujściu, przespacerowałam się nową promenadą. Wygląda ładnie. Jest gdzie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Ludmiła D
Gryfino, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowość promenada zdrowia naprawdę fajnie choć potrzebuje to jeszcze czasu . Promenada jak promenada nic dodać nic ująć. Lecz ścieżka dla rowerów i na nowej i na zdrowia trochę do poprawy .

Dziękujemy, Picassokuchni
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat miłe dla nas miejsce, fajnie że zmienia się i ewoluuje wraz z czasem. Warto tu zaglądać i cieszyć się wyjątkowa atmosfera tego miejsca.

Dziękujemy, marcintwalczak
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Totalna poprostu lipa chcieli 100 liter więc lipa lipa tak lipa nie mąż się co oszukiwać nawet opinii nie da się wystawić

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jak ktoś lubi pływać między ludźmi to polecam. Lans, pic, mydło, powidło i kolorowe jarmarki razem. Knajpy do których stoją kolejki (???). Kuglarze różnej maści. Urbanistyczna biegunka. "Urocze" budynki nijak nie pasujące do siebie ani do miejsca w którym stoją a ponadto - niemcy - niemcy - niemcy - czułem się jakbyśmy byli pod zaborami. Menu po niemiecku, ceny po niemiecku, na rowerach niemcy, w Lidlu niemcy, blachy na autach niemieckie.... Spełnił się czarny sen Prezesa - Świnoujście to kondominium niemieckie. Wyjechałem zmęczony i bez żalu w stronę Karkonoszy...

1  Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Dla każdego coś miłego . Zarówno dla ciała jak i oka.
Mnóstwo restauracyjek, barów , kawiarni.

Dziękujemy, Jan B