Zapisz
Bardzo ładne miejsce dla spacerowiczów.

Deptak ładny , szeroki , zadbany. Tłumy turystów z Niemiec, tu spacerują gratis. po drugiej stronie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 października 2020
Agata L
Łódź, Poland
Super zadbane miejsce

Piękne miejsce, szeroka promenada dużo ławek pięknie zadbana roślinność. Mnóstwo kafejek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2020
mk1245
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowość promenada zdrowia naprawdę fajnie choć potrzebuje to jeszcze czasu . Promenada jak promenada nic dodać nic ująć. Lecz ścieżka dla rowerów i na nowej i na zdrowia trochę do poprawy .

Dziękujemy, Picassokuchni
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat miłe dla nas miejsce, fajnie że zmienia się i ewoluuje wraz z czasem. Warto tu zaglądać i cieszyć się wyjątkowa atmosfera tego miejsca.

Dziękujemy, marcintwalczak
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Totalna poprostu lipa chcieli 100 liter więc lipa lipa tak lipa nie mąż się co oszukiwać nawet opinii nie da się wystawić

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jak ktoś lubi pływać między ludźmi to polecam. Lans, pic, mydło, powidło i kolorowe jarmarki razem. Knajpy do których stoją kolejki (???). Kuglarze różnej maści. Urbanistyczna biegunka. "Urocze" budynki nijak nie pasujące do siebie ani do miejsca w którym stoją a ponadto - niemcy - niemcy - niemcy - czułem się jakbyśmy byli pod zaborami. Menu po niemiecku, ceny po niemiecku, na rowerach niemcy, w Lidlu niemcy, blachy na autach niemieckie.... Spełnił się czarny sen Prezesa - Świnoujście to kondominium niemieckie. Wyjechałem zmęczony i bez żalu w stronę Karkonoszy...

3  Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Czulismy sie dużo lepiej i swobodniej niż w przereklamowanej, sąsiedniej miejscowości.
Dla każdego coś miłego . Zarówno dla ciała jak i oka.
Mnóstwo restauracyjek, barów , kawiarni.

Dziękujemy, Jan B