Świnoujście
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce do wypoczynku. Cicha okolica i jednocześnie blisko wszędzie. Pyszne śniadania oferujące duży wybór dań, choć czasami ciasno na sali. Parking choć z ograniczoną liczbą miejsc . Sympatyczni właściciele.

Dziękujemy, 210adriank
Zrecenzowano: 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Już drugi rok z rzędu jestem w Świnoujściu w rezydencji Familia.Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług, wygodnych i czystych pokoi, smacznego menu.Polecam z pełną odpowiedzialnością na wspaniały wypoczynek. Do plaży blisko a jest piękna

Termin pobytu: czerwiec 2017
5  Dziękujemy, 763andrzeji
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnej okolicy. Barszo blisko promenady i plazy. Ladny, nowoczesny wyglad. Wyposażenie pokoju tez w sam raz. Wygodne łozko. Sniadania dobre, bardzo duzy wybor. Polecamy. Blisko do deptaka kierujacego do Alhbeck.

Termin pobytu: maj 2017
4  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Spędziłam w tym hotelu 3 dni. Świetnie położony, pod lasem, a jednocześnie blisko do plaży. Bardzo zadbany ogród i obejście. Różnorodne śniadanie, dla każdego coś dobrego. Obsługa pomocna. Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na ogród .
Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Anna U
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jeszcze pachnie nowoscia, zadbany.
Blisko do plazy, choć lekko na uboczu to znajduje sie nie daleko promenady i wszystkich atrakcji.
Śniadania - bogata oferta, wszystkiego w dużych ilościach i smacznie.
Parking płatny w garażu podziemnym, bezpłatny pod hotelem.

Termin pobytu: sierpień 2016
5  Dziękujemy, Ania D