Świnoujście
Zrecenzowano: 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Już drugi rok z rzędu jestem w Świnoujściu w rezydencji Familia.Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług, wygodnych i czystych pokoi, smacznego menu.Polecam z pełną odpowiedzialnością na wspaniały wypoczynek. Do plaży blisko a jest piękna

Termin pobytu: czerwiec 2017
5  Dziękujemy, 763andrzeji
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnej okolicy. Barszo blisko promenady i plazy. Ladny, nowoczesny wyglad. Wyposażenie pokoju tez w sam raz. Wygodne łozko. Sniadania dobre, bardzo duzy wybor. Polecamy. Blisko do deptaka kierujacego do Alhbeck.

Termin pobytu: maj 2017
4  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Spędziłam w tym hotelu 3 dni. Świetnie położony, pod lasem, a jednocześnie blisko do plaży. Bardzo zadbany ogród i obejście. Różnorodne śniadanie, dla każdego coś dobrego. Obsługa pomocna. Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na ogród .
Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Anna U
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jeszcze pachnie nowoscia, zadbany.
Blisko do plazy, choć lekko na uboczu to znajduje sie nie daleko promenady i wszystkich atrakcji.
Śniadania - bogata oferta, wszystkiego w dużych ilościach i smacznie.
Parking płatny w garażu podziemnym, bezpłatny pod hotelem.

Termin pobytu: sierpień 2016
5  Dziękujemy, Ania D
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, lekko na uboczu ale wszędzie blisko. Przysłowiowy rzut beretem do Bałtyku, bliski tereny leśne z trasami biegowymi oraz promenada w kierunku Ahlbeck.

Ośrodek jest czysty i zadbany. Nasz pokój mógłby być większy, balkon na Las wynagradzał brak miejsca. Recepcja działała sprawnie, zwłaszcza kiedy pracowała żeńska część personelu. Panowie nie byli skorzy do pomocy, siedzieli jak za karę.

Bardzo dobre śniadania! Niczego nie brakowało, stoły stale uzupełniane. Standard lepszy niż w niejednym hotelu.

Parking podziemny, niestety płatny.

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, buu82