eDreams
Booking.com
StayForLong
ZenHotels.com
Agoda.com
Ceny dostarczane są przez naszych partnerów, dotyczą jednego pokoju, podlegają zasadom zmiennego obłożenia obowiązującym w obiekcie oraz odzwierciedlają stawki za pokój za noc, z uwzględnieniem wszystkich znanych naszym partnerom podatków i opłat. Więcej informacji jest dostępnych u naszych partnerów.
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnej okolicy. Barszo blisko promenady i plazy. Ladny, nowoczesny wyglad. Wyposażenie pokoju tez w sam raz. Wygodne łozko. Sniadania dobre, bardzo duzy wybor. Polecamy. Blisko do deptaka kierujacego do Alhbeck.

Termin pobytu: maj 2017
4  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Spędziłam w tym hotelu 3 dni. Świetnie położony, pod lasem, a jednocześnie blisko do plaży. Bardzo zadbany ogród i obejście. Różnorodne śniadanie, dla każdego coś dobrego. Obsługa pomocna. Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na ogród .
Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Anna U
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jeszcze pachnie nowoscia, zadbany.
Blisko do plazy, choć lekko na uboczu to znajduje sie nie daleko promenady i wszystkich atrakcji.
Śniadania - bogata oferta, wszystkiego w dużych ilościach i smacznie.
Parking płatny w garażu podziemnym, bezpłatny pod hotelem.

Termin pobytu: sierpień 2016
5  Dziękujemy, Ania D
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, lekko na uboczu ale wszędzie blisko. Przysłowiowy rzut beretem do Bałtyku, bliski tereny leśne z trasami biegowymi oraz promenada w kierunku Ahlbeck.

Ośrodek jest czysty i zadbany. Nasz pokój mógłby być większy, balkon na Las wynagradzał brak miejsca. Recepcja działała sprawnie, zwłaszcza kiedy pracowała żeńska część personelu. Panowie nie byli skorzy do pomocy, siedzieli jak za karę.

Bardzo dobre śniadania! Niczego nie brakowało, stoły stale uzupełniane. Standard lepszy niż w niejednym hotelu.

Parking podziemny, niestety płatny.

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, buu82
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Pensjonat pachnie jeszcze nowością , bardzo czysty. Lokalizacja świetna. Bardzo blisko na plażę i deptak. Blisko przejście graniczne. Pensjonat cichy. W pensjonacie przebywa dużo Niemców, ale nie ma się odczucia o ich wyróżnianiu. Pensjonat oferuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Śniadania obfite i bardzo urozmaicone. Garaż podziemny na ok 15 samochodów wymaga wcześniejszej rezerwacji za przystępną cenę. Dla pozostałych parkowanie na spokojnej ulicy bez zakazu postoju. Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, Andrzej S