“bardzo smaczne ciasta”
Cafe Kredens — recenzja

Cafe Kredens
Zrecenzowano 5 września 2019

do kredensu przychodzimy bardzo często w trakcie urlopów, zawsze mają bardzo smaczne i świeże ciasta

Dziękujemy, asiaschulzy

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza od lat ulubiona kawiarenka na kawę i najpyszniejsze ciasta w Świnoujściu. Osobiście polecam torty bezowe (Pavlova najlepszy!) i serniki. Wiem co mówię bo u konkurencji też bywaliśmy. W samym centrum promenady w Kredensie, w kameralnym klimacie można odetchnąć od turystycznego zgiełku. I wszystko byłoby super gdyby nie jedno "ALE", KELNERKI!!! Nie wiem czym kierowało się w tym roku szefostwo, zatrudniając obsługę bo wszystkie dziewczyny mają ładne buzie i na tym koniec. Snują się po lokalu niczym zoombie bez wyrazu twarzy i zainteresowania klientem. Po pierwszym zamówieniu, szukanie kontaktu wzrokowego jest daremne więc co chwilę daje się słyszeć z sali błagalne "przepraszam! można jeszcze coś prosić...?!" Była nadzieja na kolejne dni przy innej zmianie ale niestety było tylko gorzej. Pierwszy raz zdarzyło mi się nie zostawiać napiwków. Naprawdę chciałam ale daremnie szukałam na ich twarzach choćby grymadu podobnego do uśmiechu.
TAK! Ewidentnie pokolenie Y, tzw. milenialsów wchodzi na rynek pracy. Boże, chroń nas i nasze przyszłe emerytury bo o pracę nie musimy się martwić.
Edyta, pokolenie X.

Dziękujemy, E_Bergamotka
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Śliczne, subtelne wnętrze i pyszne desery. Zdecydowanie warte wstąpienia. Do kawy duży wybór napoi roślinnych

Dziękujemy, Beata J
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny pobyt w Świnoujściu i kolejny w Kredensie. I ponownie bez zastrzeżeń: dobra kawa, wyśmienite ciasta, poprawna obsługa. Warto odwiedzić!

Dziękujemy, ma_gorzatag522
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Pyszna kawa, doskonałe ciasta i desery,w tym oszałamiająca beza z owocami. Dobre śniadania w rozsądnych cenach, wystrój prowansalski, obsługa różna, mimo tego staram się odwiedzać ten lokal, jak jestem nad morzem.

1  Dziękujemy, MariuszC208

Cafe Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Kredens? Podziel się wrażeniami!