“Po włosku”
Restauracja Nebbiolo — recenzja

Restauracja Nebbiolo
Nr 16 wśród 135 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Nebbiolo to restauracja położona zaledwie 200 m od świnoujskiej promenady. Mieści się w budynku z apartamentami Pegaz. Szef kuchni poleca doskonałe dania kuchni śródziemnomorskiej, które przyrządza od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty. Aby umilić posiłek proponujemy szeroki wybór win z najlepszych winnic. Zapraszamy!
Zrecenzowano 5 lutego 2020

i naprawde smacznie. Szczegółnie pizza, do tego dodają wino w dzbanku. Ceny jak na Świnoujście normalne, ale to wysoka półką.
Polecamy

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Marcin W

Zrecenzowano 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętne makarony, dania rybne i przystawki. Ryby przesuszone, sałatki do dań malutkie i biedne. Makarony niedoprawione. Niestety nie polecamy.

Dziękujemy, xDreamer11
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy dzisiaj w trzy osoby. Ja zamówiłem dorsza z pieczonymi ziemniaczkami i sałatką a dwie inne osoby pierś z kurczaczka z pieczonymi ziemniaczkami i sałatką. Do tych dań szły na boku tzatziki.

Wszystko było bardzo dobre. Dobrze doprawione i wypieczone. Ziemniaczki na zewnątrz lekko chrupiące a w środku mięciutkie. Kurczak tak samo dobrze zgrillowany i soczysty (jestem na to wyczulony po ostatnim razie jak jedliśmy w innej niż ta restauracji grillowaną pierś z kurczaka, która wyglądała apetycznie a po ugryzieniu okazała się sucha, twarda i nie jadalna). Tzatziki definitywnie moim zdaniem domowej roboty (kawałki ogórka w środku były spore i było ich mnóstwo - zdecydowanie nie ze słoika ).

Mówiąc krótko polecam!

P.S. Dorsz w karcie kosztował 35zł. Na paragonie okazało się że był daniem dnia i z tej okazji kosztował 27zł o czym zamawiając nie wiedzieliśmy. Miłe zaskoczenie!
Miły pan nas też obsługiwał. Z chęcią zostawiliśmy napiwek

Dziękujemy, hajdas1987
Zrecenzowano 1 września 2019

Wieczorna wizyta w Niebbolo bardzo udana. Obecne nasze ulybione wino, obecna karafka na nasze życzenie by wino mogło pooddychać.Obecny pieprz świeżo mielony i oliwa. Przepyszne spagetti z owocami morza, super krewetki smażone. Pan kelner dyskretnie troskliwy. Może potrzebowałabym więcej interakcji z obsługą ale możliwe, że to wino otwarło mnie nadmiernie. Polecam Wam to miejsce.

Dziękujemy, dorota n
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła niespodzianka. Podwójna wizyta i za każdym razem było świetnie. Świetne owoce morza, makarony, dorsz i stek. Do tego wino domowe. W godzinach szczyty trzeba poczekać - ale warto. Przy następnej wizycie odwiedzę ponownie to miejsce.

Dziękujemy, 416sebastiang

Restauracja Nebbiolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Nebbiolo? Podziel się wrażeniami!