“Ale mi smakowało😍”
Restauracja Nebbiolo — recenzja

Restauracja Nebbiolo
Nr 13 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Nebbiolo to restauracja położona zaledwie 200 m od świnoujskiej promenady. Mieści się w budynku z apartamentami Pegaz. Szef kuchni poleca doskonałe dania kuchni śródziemnomorskiej, które przyrządza od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty. Aby umilić posiłek proponujemy szeroki wybór win z najlepszych winnic. Zapraszamy!
Zrecenzowano 1 września 2019

Wieczorna wizyta w Niebbolo bardzo udana. Obecne nasze ulybione wino, obecna karafka na nasze życzenie by wino mogło pooddychać.Obecny pieprz świeżo mielony i oliwa. Przepyszne spagetti z owocami morza, super krewetki smażone. Pan kelner dyskretnie troskliwy. Może potrzebowałabym więcej interakcji z obsługą ale możliwe, że to wino otwarło mnie nadmiernie. Polecam Wam to miejsce.

Dziękujemy, dorota n

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła niespodzianka. Podwójna wizyta i za każdym razem było świetnie. Świetne owoce morza, makarony, dorsz i stek. Do tego wino domowe. W godzinach szczyty trzeba poczekać - ale warto. Przy następnej wizycie odwiedzę ponownie to miejsce.

Dziękujemy, 416sebastiang
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podsumowując wyszliśmy najedzeni po same uszy, obsłużeni na najwyższym poziomie, uśmiechnięci i na pewno wrócimy!!!

Dziękujemy, Irena E
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Smacznie, szybko i w rozsądnej cenie. Bardzo dobra alternatywa dla restauracji przy promenadzie. Warto spróbować!

Dziękujemy, Beciakrz
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo bo akurat było po drodze. Blisko głównej promenady z milionem ludzi a tu spokój i cisza. Jedzenie smaczniutkie, winko przepyszne. No proszę jaka miła niespodzianka.

Dziękujemy, 539tomaszn

Restauracja Nebbiolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Nebbiolo? Podziel się wrażeniami!