“Przepysznie :)”
Mistral Restauracja — recenzja

Mistral Restauracja
Nr 1 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na obiedzie i było dokładnie tak, jak wskazują na to opinie - przepysznie. Łosoś, karmazyn, jagnięcina, czy gulasz z owocami morza - talerze bardzo szybko były puste, a to mówi samo za siebie Tajska zupa była obłędna! Obsługa bardzo pozytywnie nastawiona, Panie z humorem i uśmiechem na twarzy. Jeden punkcik odjęty za dość wysokie ceny, ale to moje własne odczucie. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić. Nie mniej jednak bardzo, bardzo polecam ☺️

Dziękujemy, Maria S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas tygodniowego pobyty odwiedziłem to miejsce 2 razy. Naprawdę warto. Wysoki poziom obsługi i serwowanych potraw. Nasze wybory to głównie ryby, owoce morza i drób. Ceny wysokie, ale warto zdecydowanie.

Dziękujemy, 416sebastiang
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lekki powiew z wentylatora sufitowego i chłodzacej mgiełki z psikadełek hihi ... super. Smaczne i idealne porcje. Proponuję skorzystać z menu Szefa. Humorystyczny akcent to „surowy zakaz” zamawinia dań dla dzieci przez osobę dorosłą, nawet na ścisłej diecie ... to nowe doświadczenie ps. mój 13-letni syn miał pytanie, czy przy kolejnej wizycie może zamawiać dania dla dorosłych

Dziękujemy, 842rafa_
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z wyśmienitą kuchnią. Dania tworzone z pasją i oddaniem, jak obraz artysty. ☺️ Wina z karty dobrane idealnie do aktualnego menu, każdy odnajdzie swój gatunek.
Obsługa miła, pomocna w wyborze z trafnymi sugestiami.
Cała atmosfera przygotowanej przez zespół kolacji, stworzyła obraz pięknej niezapomnianej chwili...

Dziękujemy, Karol_Zal
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszłym roku jedliśmy w tej restauracji jednak w tym roku ceny są bardzo wysokie i jedzenie mniej smaczne, myślę że jedzenie dla dzieci z karty jest kiepskie (bez wyrazu). Bez szału za to ceny owszem!

Dziękujemy, 294elizam

Mistral Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mistral Restauracja? Podziel się wrażeniami!