“Fajna, przyjazna atmosfera, doskonale dania.”
Mistral Restauracja — recenzja

Mistral Restauracja
Nr 1 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miałam przyjemność przez 5 dni korzystać z usług restauracji.
Niby zwyczajna, a panująca atmosfera zachęcała , żebyśmy każdego przychodzili
I próbowali kolejnych dań. Smakowała nam francuska zupa rybna, krewetki grillowane, karmazyn , tuńczyk w delikatnej panierce ! Wyśmienity!,, doskonały tatar z łososia z avocado. Ostatnio często jadam w restauracjach i jestem pewna, ze smak potraw wynika z jakości produktów i kunsztu kucharza. Udało mi się nawet zarezerwować łososia , bo ilość porcji była ograniczona, palce lizać.
Obsługa uśmiechnięta, radosna, zaangażowana z poczuciem humoru. Wszyscy! Nas najczęściej obsługiwała uśmiechnięta Pani Natalia. Dziękujemy za fajnie spędzony u Was czas, wrażenia smakowe i pełny brzuch. Tak trzymać !

Dziękujemy, AduniaKato

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... no niestety, nie wszędzie tripadvisor sie sprawdza, zachęceni nagrodą tripa, przyjechaliśmy na obiad.
Restauracja wygląda bardzo przyjemnie, fajny klimat, wiatrak pod sufitem rozpyla cudowną mgiełkę, studzącą w gorące dni, zamówiliśmy makaron z krewetkami, w miarę poprawny, naprawdę dobrze ugotowana pasta, krewetek niewiele ( 5szt), przeciągnięte i słabej jakości, kupione prawdopodobnie już gotowane, bo nie oddawały smaku do dania :/ cena ok 50 zl,
Zamówiliśmy też zupę rybną, najsłabszą w moim życiu, miska wody, trochę włoszczyzny i cebuli, odrobina pomidora, kilka kąsków łososia, 2 krewetki i 1 małż, to zbyt mało, by mówić o Bouillabaisse, koszt ok 40zl
Gwiazdki za wystroj, czystosc, miłą obslugę, jedzenie niestety nie godne polecenia

1  Dziękujemy, 959marlenaj
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mila i pomocna obsługa. Wszystko szybko i sprawnie. Jedzenie przepyszne. Bardzo polecam rybkę.

Dziękujemy, alexk650
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ale:
1. Zupa składa się praktycznie z „płynu”, bardzo, ale to bardzo mało wsadu. Cena nie odzwierciedla tego co jest na talerzu.
2 Makaron smaczny, ale mała porcja. Do tego 2 piwka. To wszystko zwieńcza dość pokaźny rachunek.

Dziękujemy, mwalekkielce
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy się dołączyć do rodziny. Wchodzimy a tam nas nikt nie przywitał prócz rodziny. Kelnerka przyszła z 15 minutowym opóźnieniem by zamówić jedzenie. Czekaliśmy trochę ale nie zadługo. W czasie oczekiwania na jedzenie nie było żadnej umilającej muzyczki. Gdy przyszło jedzenie kelnerka rzuciła na stół nasze zamówienie i każdy musiał sobie wsiąść to jedzenie na swoje miejsce. Jedzenie było średnio przypieczone. Deser był niedobry i czuć było kanalizę. Proseco było niezbyt schłodzone. Zapłaciliśmy jak za zborze. A obsługa nas nie pożegnała.

5  Dziękujemy, mikloszdasilva

Mistral Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mistral Restauracja? Podziel się wrażeniami!