“Dorsz i kaszotto! Elegansio!”
Amsterdam Cafe — recenzja

Amsterdam Cafe
Nr 12 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedalej jak dwa dni temu byliśmy i polecam! Zamówiłem dorsza z kaszotto i sałatką. Bardzo fajne i lekkie. Dorsz był fajnie podpieczony z zewnątrz z chrupiącą skórką a w środku mega delikatny rozpływał się w ustach. Elegancki. Kaszotto muszę przyznać jadłem po raz pierwszy i bardzo mi smakowało. To akurat było z prawdziwkami jeśli się nie mylę. Czuć było smak grzybków wyraźnie i to mi się podobało. Ta pozycja w menu zdecydowanie do obowiązkowego zaliczenia!

Dziękujemy, hajdas1987

Zrecenzowano 1 września 2019

Wszystko cudnie i pysznie ale dziewczyny tak badzo zdystansowane do klienta, że aż mi smutno? Chcę tam wracać ale niekoniecznie z poczuciem, że przeszkadzam albo jestem powietrzem. W czy problem? Bo to już któryś rok z rzędu....

Dziękujemy, dorota n
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem stek był bardzo pyszny ,
Zamówiłem Medium i taki był do tego piękny i pożywny ziemniak + warzywa grillowane oraz pyszny sosik .
Ładny wystrój miła obsługa i fajne dania .

Ogólnie polecam .

Dziękujemy, Picassokuchni
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem 3 razy Jestem bardzo zadowolony Za każdym razem inna kelnerka spełniła moje oczekiwania nasze oczekiwania

Dziękujemy, MajaK1323
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie ok,kawa mrożona-taka sobie,mdła ulepek trudny do wypicia.Kelnerka 'blondynka' traktuje mnie klientkę z góry lub po prostu bez szacunku.Podaję numer kawy i słyszę 'co pani myśli,że ja znam na pmięć'.Mija 5minut od przyjętego zamówienia ,,podchodzi kelnerka rzuca 2saszetki cukru i ciasteczko do kawy, mówiąc zapomnniałam.Sorry ale to zupełny brak szacunku do drugiego człowieka.Nie polecam,chyba,że zmieni się obsługa

Dziękujemy, wlkpturystka

Amsterdam Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Amsterdam Cafe? Podziel się wrażeniami!