“Pyszne i smaczne jedzonko 😊”
Amsterdam Cafe — recenzja

Amsterdam Cafe
Nr 12 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem stek był bardzo pyszny ,
Zamówiłem Medium i taki był do tego piękny i pożywny ziemniak + warzywa grillowane oraz pyszny sosik .
Ładny wystrój miła obsługa i fajne dania .

Ogólnie polecam .

Dziękujemy, Picassokuchni

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem 3 razy Jestem bardzo zadowolony Za każdym razem inna kelnerka spełniła moje oczekiwania nasze oczekiwania

Dziękujemy, MajaK1323
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie ok,kawa mrożona-taka sobie,mdła ulepek trudny do wypicia.Kelnerka 'blondynka' traktuje mnie klientkę z góry lub po prostu bez szacunku.Podaję numer kawy i słyszę 'co pani myśli,że ja znam na pmięć'.Mija 5minut od przyjętego zamówienia ,,podchodzi kelnerka rzuca 2saszetki cukru i ciasteczko do kawy, mówiąc zapomnniałam.Sorry ale to zupełny brak szacunku do drugiego człowieka.Nie polecam,chyba,że zmieni się obsługa

Dziękujemy, wlkpturystka
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Największym atutem tej restauracji jest obsługa. mieliśmy zaszczyt być obsługiwani przez przemiłą kelnerkę. Na początku usiedliśmy wewnątrz restauracji ze względu na brak wolnych stolików na zewnątrz. Poprosiłam kelnerkę o stolik zewnętrzny, jak tylko będzie taka możliwość. Obsługa bardzo sprawnie przekazała sobie tą informację i pilnie obserwowała, by nikt nam nie zajął zwalniającego się stolika. Ogromny za to plus. Byliśmy zachwyceni.
Jedzenie, które zamówiliśmy było niestety przeciętne. Zupa rybna jakaś taka rozwodniona. Polecony łosoś zapiekany z warzywami okazał się dużą porcją ale jednak trochę bez wyrazu, bez wyczuwalnego przyjemnego jakiegoś przewodniego smaku. Eskalopki w sosie borowikowym ponowie bez smaku, tagliatelle serwowane do niego to niesłony makaron prosto z wody :( ale niestety najsłabszym punktem programu był gulasz z jelenia mojego męża. Miseczka z gulaszem wypełniona była tylko sosem, mięso zmieściłoby się na jednej łyżce stołowej :(
Deser lodowy spełnił oczekiwania dzieci ;)

Amsterdam Cafe z pewnością jest lepszy niż sąsiadujący z nim Mistral ale jednak nadal jest to kulinarnie przeciętna knajpa.

1  Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Świeżo, aromatycznie, pysznie. Próbowaliśmy zupy rybnej(!), dorsza z grzybowym kaszotto i rolady bezowej. Dawno tak dobrze nas nie nakarmiono.

Dziękujemy, Paulina L

Amsterdam Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Amsterdam Cafe? Podziel się wrażeniami!