“Smacznie i miło ”
Restauracja Neptun — recenzja

Restauracja Neptun
Get food delivered
Nr 8 wśród 135 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Polska, Międzynarodowa, Kawiarnia, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opis: Jesteśmy restauracja,która mieści się w budynku z bardzo obszerną przeszłością. Znajdujemy się w samym centrum miasta przy nowo wybudowanym deptaku. Kuchnia, którą oferujemy jest zarówno polska jak i europejska. Każdy znajdzie coś dla siebie w porze obiadowej czy też kawowej. Nasz personel chętnie służy rada w wyborze menu, oraz odpowie na każde Państwa pytania, dotyczące składu potraw. Państwa uwagi traktujemy poważnie,staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jestesmy czynni codziennie od 11:00 do 22:00 a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00
Zrecenzowano 29 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Serwowane dania samacze, atmosfera w lokalu przyjemna. Minusem czas oczekiwania, trochę zbyt długo jak na połowiczne obłożenie sali. Obsługa w lokalu miła, ale trochę niezorganizowana. Lokal godny polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, 166konradm

Zrecenzowano 22 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita cena jak na takie porcje. Obsługa pełna profeska. Długi czas oczekiwania na przystawki jak i na danie główne. Co do żeberek barbecue, jeżeli na prawdę jesteś smakoszem żeberek to nie bierz-zdjęcie mówi samo za siebie.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Potrawka
Zrecenzowano 24 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy lecz wydaje mi się,że jest troszkę gorzej niż poprzednio.
Zamówiliśmy sałatkę z grillowanym kurczakiem ale było jej zdecydowanie mniej niż ostatnim razem.
Piwo jak piwo.
Obsługa kobiety ok ale bardzo sztywne.

Znów brak mydła w łazience plus masa papieru na podłodze.
Ktoś z obsługi powinien tam częściej zaglądać.
Mimo kilku niedociągnięć polecamy.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Joanna55555
Zrecenzowano 10 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Duża, przestronna restauracja o ładnym wystroju i bogatej tradycji. Bardzo popularna dlatego lepiej zarezerwować stolik wcześniej. Obsługa też bardzo miła. Ceny dość przystępne a jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie polecam risotto z dorszem. Świeże i pyszne

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, katarzynak540
Zrecenzowano 17 lutego 2020

Zamówiliśmy policzki wołowe i żeberka. Niestety potrawy ledwo ciepłe...w restauracji szczycącej się tyloma pochlebnymi recenzjami i znaczkiem Tripadvisor na drzwiach wejściowych nie powinno się to zdarzyć..

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Andrzej P

Restauracja Neptun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Neptun? Podziel się wrażeniami!