“Polecam ale...”
Restauracja Neptun — recenzja

Restauracja Neptun
Get food delivered
Nr 8 wśród 135 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Polska, Międzynarodowa, Kawiarnia, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opis: Jesteśmy restauracja,która mieści się w budynku z bardzo obszerną przeszłością. Znajdujemy się w samym centrum miasta przy nowo wybudowanym deptaku. Kuchnia, którą oferujemy jest zarówno polska jak i europejska. Każdy znajdzie coś dla siebie w porze obiadowej czy też kawowej. Nasz personel chętnie służy rada w wyborze menu, oraz odpowie na każde Państwa pytania, dotyczące składu potraw. Państwa uwagi traktujemy poważnie,staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jestesmy czynni codziennie od 11:00 do 22:00 a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00
Zrecenzowano 24 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy lecz wydaje mi się,że jest troszkę gorzej niż poprzednio.
Zamówiliśmy sałatkę z grillowanym kurczakiem ale było jej zdecydowanie mniej niż ostatnim razem.
Piwo jak piwo.
Obsługa kobiety ok ale bardzo sztywne.

Znów brak mydła w łazience plus masa papieru na podłodze.
Ktoś z obsługi powinien tam częściej zaglądać.
Mimo kilku niedociągnięć polecamy.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Joanna55555

Zrecenzowano 10 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Duża, przestronna restauracja o ładnym wystroju i bogatej tradycji. Bardzo popularna dlatego lepiej zarezerwować stolik wcześniej. Obsługa też bardzo miła. Ceny dość przystępne a jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie polecam risotto z dorszem. Świeże i pyszne

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, katarzynak540
Zrecenzowano 17 lutego 2020

Zamówiliśmy policzki wołowe i żeberka. Niestety potrawy ledwo ciepłe...w restauracji szczycącej się tyloma pochlebnymi recenzjami i znaczkiem Tripadvisor na drzwiach wejściowych nie powinno się to zdarzyć..

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 13 października 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się opiniami restauracji w okolicy postanowiliśmy zjeść obiad w Neptunie, grillowana karkówka z masłem czosnkowym i i grillowany kurczak z warzywami, cóż czas realizacji około 15min więc stosunkowo szybko, miła obsługa, wykonanie potraw nie pozostawało nic do życzenia również ilość myślę, że jest adekwatna do ceny. Generalnie polecam bo smacznie, szybko i w fajnym klimacie

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Exploration777913
Zrecenzowano 16 września 2019

Kierując się opiniami tu zamieszczanymi wybrałem kilka restauracji w tym pięknym mieście i akurat w trakcie wędrówki po ulicach centrum trafiłem na jedną z wybranych restauracji. Jako że wnętrze przypadło mi do gustu, było sporo ludzi ale i były wolne stoliki, więc zostaliśmy.
Zamówiliśmy półmisek mięs dla dwojga...hmmm w menu nie napisali ze dla dwojga bardzo bardzo głodnych. :)
Porcja ogromna, może trochę za dużo frytek i ziemniaków (ale były bardzo smaczne) warzywa super, mięso - szczególnie polędwica fajnie przyprawiona. Wśród mięs były też steki - i tu mam uwagę może należałoby do tego dania podawać noże do steków?????
Pierwsze mięso jakie sobie nałożyłem to oczywiście stek i próbując ukroić kawałek - pomyślałem "uuu... porażka... guma"... ale jak udało mi się ukroić (zwykłym stołowym i bardzo tępym nożem) to w ustach to złe wrażenie na szczęście znikło...

Dziękujemy, Andrzej P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: neptunswinoujscie, Właściciel, Restauracja NeptunOdpowiedź udzielona 29 września 2019

Dziękujemy za poświęcony czas dla nas na napisanie takiej miłej opinii.
Przepraszamy, możliwe że w wyniku dużego ruchu zostały pomylone sztućce przez kelnera.
Proszę nas wybaczyć za to:)
Niezmiernie cieszymy się że wszystko Państwu smakowało.
Zapraszamy ponownie.

Restauracja Neptun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Neptun? Podziel się wrażeniami!