Świnoujście

“Hamburger pycha”
Batista Pizzeria — recenzja

Batista Pizzeria
Nr 67 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 8 września 2019

Polecam. Jesteśmy na wakacjach w Świnoujściu i trafiliśmy do pizzerii Batista. Na przekór zamówiliśmy, nie pizze, ale hamburgery. Mięso bardzo dobre odpowiednio, średnio zmielone i wystarczającej grubości. Do tego świetna bułka o odpowiedniej chrupkości, miękka i zwarta w środku. Do tego odpowiednie, świeże warzywa, smaczny sos i w moim hamburgerze drwala w punkt jajko sadzone z lekko rozpływającym się żółtkiem. Cheeseburger który zmówiła żona był podobno równie dobry. Więc jak wyżej, polecamy.

Dziękujemy, JanuszW113

Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa beznadziejna... Zamówiliśmy z braćmi bruschette 4piwa i pizze. Kelnerka przyniosła nam pierw po 40min pizze. Zwróciliśmy jej uwagę że coś za długo te piwo przygotowują i ze z przystawki jednak zrezygnujemy ponieważ powinna byś chyba przed pizza nie prawda? A ona do as z bulwersem że już się robi i zaraz będzie gotowa... A na pizzy tak mało składników że nawet sosu pomidorowego nie było prawie czuć. Nie polecam straszny syf...

Dziękujemy, 7Babek
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie można polecić. Na pizzy z szynką, ilość wędliny taka, że na niektórych kawałkach nie było jej wcale. A przy okazji nikt we Włoszech nie kroi szynki na cienkie paseczki. Szynkę podaje się na pizzy w plastrach. Wtedy można ocenić jej jakość. Tak więc daleko do włoskiej pizzy niestety.

Dziękujemy, AndrzejPi
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę nie rozumiem wcześniejszych recenzji... Ja tam do lokalu idę na jedzenie, a nie na rozmowy z kelnerkami... A tutaj jedzenie jest świetne. Zupanrybma godna polecenia, ciasto pizzy wyśmienite, sałatki rewelacja - szczególnie z grillowanymi warzywami. Na pewno tutaj jeszcze zajrzę. Możliwość płacenia karta. Denerwujące jak w całym Świnoujściu palenie papierosów, szczególnie przez Niemców. Można by było z tym skończyć. Nie wolno i koniec!

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli tylko jesteśmy w Świnoujściu to zawsze odwiedzamy. Dzieci uwielbiają pizzę. Sałatki super(kuskus przepyszny). Krewetki na przystawkę bardzo dobre. Hamburgery nic dodać nic ująć. Obsługa miła. POLECAMY!!!

Dziękujemy, Mati012004

Batista Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Batista Pizzeria? Podziel się wrażeniami!