“Obsługa beznadziejna... Zamówiliśmy z braćmi bruschette 4piwa i pizze. Kelnerka przyniosła nam pierw po 40min pizze...”
Batista Pizzeria — recenzja

Batista Pizzeria
Nr 67 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa beznadziejna... Zamówiliśmy z braćmi bruschette 4piwa i pizze. Kelnerka przyniosła nam pierw po 40min pizze. Zwróciliśmy jej uwagę że coś za długo te piwo przygotowują i ze z przystawki jednak zrezygnujemy ponieważ powinna byś chyba przed pizza nie prawda? A ona do as z bulwersem że już się robi i zaraz będzie gotowa... A na pizzy tak mało składników że nawet sosu pomidorowego nie było prawie czuć. Nie polecam straszny syf...

Dziękujemy, 7Babek

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie można polecić. Na pizzy z szynką, ilość wędliny taka, że na niektórych kawałkach nie było jej wcale. A przy okazji nikt we Włoszech nie kroi szynki na cienkie paseczki. Szynkę podaje się na pizzy w plastrach. Wtedy można ocenić jej jakość. Tak więc daleko do włoskiej pizzy niestety.

Dziękujemy, AndrzejPi
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę nie rozumiem wcześniejszych recenzji... Ja tam do lokalu idę na jedzenie, a nie na rozmowy z kelnerkami... A tutaj jedzenie jest świetne. Zupanrybma godna polecenia, ciasto pizzy wyśmienite, sałatki rewelacja - szczególnie z grillowanymi warzywami. Na pewno tutaj jeszcze zajrzę. Możliwość płacenia karta. Denerwujące jak w całym Świnoujściu palenie papierosów, szczególnie przez Niemców. Można by było z tym skończyć. Nie wolno i koniec!

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli tylko jesteśmy w Świnoujściu to zawsze odwiedzamy. Dzieci uwielbiają pizzę. Sałatki super(kuskus przepyszny). Krewetki na przystawkę bardzo dobre. Hamburgery nic dodać nic ująć. Obsługa miła. POLECAMY!!!

Dziękujemy, Mati012004
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Z racji bliskości odwiedziliśmy ten punkt czterokrotnie w ciągu ostatnich trzech tygodni.
Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Czysto, sympatycznie, karta dość bogata, a ceny przystępne. Próbowaliśmy głównie pizzy i burgerów.
Pizza - fajne, cienkie, dobrze wypieczone ciasto z smacznymi dodatkami. I dwa rozmiary, dobrze dobrane, aby zaspokoić głód.
Burgery - fajnie podane, z smacznym wkładem i do tego solidna porcja dobrego mięska. Niestety bułki pozostawiają wiele do życzenia. Do tego są podawane grube frytki z słodkim ketchupem i surówka coleslaw. Te wspomniane dodatki są naprawdę super.

Niestety, wszystkie te plusy sprowadza totalnie do parteru, albo nawet niżej, obsługa. Szczególnie jedna z kelnerek, sprawia wrażenie wiecznie obrażonej i robiącej łaskę z obsługi. Wszystko trwa strasznie długo, często dostaje się nie to co się zamawiało i nagminne jest zapominanie o części zamówienia, no i zdarza się, że zamówione dania podawane są niekompletnie (np. do frytek zapomina się o ketchupie).

Nie są to jednorazowe odczucia, bo jak wspomniałem byliśmy tam kilka raza i za każdym razem było to samo. Szczególnie z tą jedną kelnerką.

Trochę szkoda, bo jedzenie naprawdę jest smaczne, ale jeśli za każdym razem trzeba się o wszystko dopominać i czekać bardzo długo czy to na podanie, czy też na rachunek to niestety, ale wpływa to bardzo źle na ogólną opinię o lokalu.

Według mnie, wystarczyła by wymiana tej jednej osoby, a lokal zyskał by wiele...

Dziękujemy, PopekPopek

Batista Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Batista Pizzeria? Podziel się wrażeniami!