“Bardzo dobra ryba nad morzem”
Restauracja Promenada — recenzja

Restauracja Promenada
Nr 4 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 4 września 2019

Posiłki bardzo smaczne. Ryby naprawdę świerzutkie ale mozna wybrać też coś innego. Ceny wyjątkowo umiarkowane jak na lokalizację. Wystrój i wnętrze utrzymane w morskim klimacie. Czysto i nie pachnie z kuchni. Trzeba czasem czekać na miejsce zwłaszcza w sezonie. Obsługa wyjątkowo sprawna i uprzejma.

Dziękujemy, Maciej B

Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w weekend w Świnoujściu , postanowiliśmy znaleźć restaurację , albo bar i pierwszy raz nie jeść w Promenadzie. Pomimo poszukiwań nie udało nam się zrealizować planu. Wszędzie ceny z ''kosmosu", nawet w zwykłym barze obiad w cenie tego promocyjnego z Promenady. Tak więc daliśmy sobie spokój i po raz enty zjedliśmy smacznie tanio i obficie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ceny napojów, butelka wody mineralnej 0,75 l 20 złotych. Dlaczego w polskich restauracjach nie podaje się dzbanka wody w cenie ? Wiadomo kasa!

Dziękujemy, arleta g
Zrecenzowano 1 września 2019

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Nasi chłopcy zjedli rosół z dokładkami co jest najlepszym komplementem dla kucharza. Porcje ogromne, pyszny schabowy, ryba, pieczone talarki. Sałatka grecka niezłą, aczkolwiek sos vinegrette zbyt kwaśny i ostry. Ser feta był rozczarowaniem - z najniższej półki. Wino domowe smaczne, szybka i miła obsługa. Chętnie odwiedzę to miejsce w kolejne wakacje

Dziękujemy, Legumina_rukola
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna uczta rybna za rozsądną cenę, z bardzo profesjonalnym personelem , świetnym kucharzem i stałą kolejką przed drzwiami oczekujących na swe kulinarne rozkosze.

Dziękujemy, 191arturp
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzenie miejsca - już przed wejściem może zaskoczyć Państwa kolejka bo popularność tego miejsca będzie zrozumiana z momentem otrzymania jedzenia Czysto smacznie świeżo i cenowo naprawdę przystępnie ( polędwiczki wieprz. Sos kurkowy surówki 28 zł-uważam że to naprawdę mało )

Dziękujemy, adriangM6227GX

Restauracja Promenada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Promenada? Podziel się wrażeniami!