Świnoujście

“Świeżo smacznie zdrowo ”
Restauracja Promenada — recenzja

Restauracja Promenada
Nr 5 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzenie miejsca - już przed wejściem może zaskoczyć Państwa kolejka bo popularność tego miejsca będzie zrozumiana z momentem otrzymania jedzenia Czysto smacznie świeżo i cenowo naprawdę przystępnie ( polędwiczki wieprz. Sos kurkowy surówki 28 zł-uważam że to naprawdę mało )

Dziękujemy, adriangM6227GX

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, duże porcje i bardzo dobre ceny! Do tego znakomity Aperol oraz miła i profesjonalna obsługa (pozdrawiamy Pana Dawida) :) zdecydowanie najlepsze miejsce na obiad dla głodnych.

1  Dziękujemy, foodlover768
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Naprawdę dobra kuchnia w ścisłym centrum za dobre pieniądze!
Odwiedziliśmy restaurację przy Promenadzie, ponieważ w drugiej była kolejka do wejścia. Ta przy Promenadzie wygląda niepozornie, nie zachęca do wejścia za pierwszym razem (ta przy zejściu do plaży prezentuje się dużo lepiej!).
Jedzenie bardzo dobre, polecam dorsza z warzywami z patelni! Świetnie przyprawione i nietypowe:)

1  Dziękujemy, martamH4217VE
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wszystkich, którzy krytykują restaurację Promenada, uprzejmie zawiadamiam, że:
1. Stanie w kolejce nie jest obowiązkowe, ani przymusowe. Dokoła jest mnóstwo restauracji bez oczekiwania na stolik
2. Jeżeli tu jedzenie jest przeciętne, to proszę sobie przypomnieć swój ostatni pobyt nad morzem w dowolnej mioejscowości
3. Proszę spróbować pochodzić wokół stolików z uśmniechem na twarzy przez 10h, zrobić w ten sposób 30 kilometrów i nie dać odczuć, że ma się wszystkiego dość.
Ja jestem zadowolony. Jedliśmy tam kilka razy, zawsze było smacznie, ceny uczciwe, a obsługa na najwyższym poziomie. Trzeba było chwilę poczekać na stolik, ale to nie był wielki problem. W końcu byliśmy na urlopie i nic nas nie goniło.

2  Dziękujemy, przemys_awm421
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na stolik i później obiad bardzo długi
Jedzenie średniej jakości może i dużo ale bardzo słone potrawy polędwiczki w sosie kurkowym praktycznie nie do zjedzenia, ryba Ok, policzki bardzo średnie również mocno słone, zupy Ok
Szkoda ze wszędzie jest podobnie i tak naprawdę byle jak.

1  Dziękujemy, Kasia L

Restauracja Promenada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Promenada? Podziel się wrażeniami!