“Bardzo smaczne i pożywne jedzenie ”
Toscana — recenzja

Toscana
Nr 6 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazna atmosfera oraz przemiła ale i profesjonalna obsługa. Pizza absolutnie bez zastrzeżeń, sałatki świeże i soczyste, makaron przyrządzony na ostro lecz z umiarem. W menu jest zapewnienie, iż dania nie posiadają polepszaczy- faktycznie tak jest -sprawdzone na sobie. Polecam.

Dziękujemy, dziadekt

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie.obsluga miła i pomocna.lokal jest mały wiec raczej trzeba zarezerwować stolik.z przyjemnością wrócimy przy kolejnej wizycie w Świnoujściu.

Dziękujemy, violamanola
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

W żadnej nawet najgorszej włoskiej spelunie nie podano mi jeszcze ciepłego wina - Toscana jest pierwsza, personel ze wschodu wprowadza swoje nowe obyczaje. Fakt: na zewnątrz było ciepło co w mojej ocenie niczego nie usprawiedliwia - stąd ocena. Reszta średnia: risotto czarne z kałamarnicą średnie, makaron z owocami morza powinien się nazywać „pomodoro” ze względu na proporcje owoce morza/pomidory. Wg mnie średnio, oceny mocno zawyżone.

Dziękujemy, wojciechk651
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce włoskiej obfitości. Przepyszna deska zakąsek, później znakomite makarony, pizza i bardzo smaczne wino umiliły nam rodzinny wieczór. Obsługa fantastycznie zachowała się przy zorganizowaniu miejsca dla ośmioosobowej ferajny i dwóch wózków dziecięcych. Lokal zdecydowanie do polecenia, na pewno tam wrócimy :)

Dziękujemy, Maria S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Z okazji urodzin wybraliśmy się z najbliższymi i przyjaciółmi świętować w dwie rodziny. 4 dorosłych, 4 dzieci. Miła atmosfera, świetna obsługa i jedzenie po prostu doskonałe. Wyborne wino i na końcu deser - tort z mascarpone i białą czekoladą udekorowany figami. Bajeczny. To był fantastyczny wieczór i świetny wybór jeśli chodzi o restaurację. Polecamy

Dziękujemy, Legumina_rukola

Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Toscana? Podziel się wrażeniami!