“Dla każdego coś włoskiego....”
Toscana — recenzja

Toscana
Nr 6 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Urocza malutka restauracja, zawsze zapełniona gośćmi (wskazana rezerwacja) Jeśli masz ochotę na rybę, to tam na pewno jest świeża, wdzięcznie ułożona na grillowanych warzywach. Mięsa i sosy naprawdę wybitne,zupy fantastyczne, desery przewyborne, napoje również (w tym włoskie wina) - idąc tam trzeba nastawić się na ucztę.

Dziękujemy, mskrystek

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Miła obsługa, smaczne jedzenie dobra lokalizacja.Wszystko w przystępnych cenach zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Pokora1978
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno zliczyć wieloletnie wizyty. Jak zwykle rewelacyjnie. Zawsze wracamy do tej restauracji. Nie ma lepszej włoskiej kuchni

Dziękujemy, 742przemys_awb
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny makaron, duże porcje, fajny klimat i bardzo sprawna obsługa kelnerska. Restauracja, do której mam zamiar wracać przy każdej okazji:-) Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, 214ankar
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

cóż powiedzieć jestem tej restauracji na przestrzeni kilku lat może czwarty piąty raz ,do tej pory się nie zawiodłem jedzenie bardzo smaczne i ceny przystępne. Do niedawna była to najlepsza restauracja w Świnoujściu dziś testuję Między ustami dam znać.

Dziękujemy, wybredny1971

Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Toscana? Podziel się wrażeniami!