“Bardzo smacznie i miło.Dobry kucharz”
Toscana — recenzja

Toscana
Nr 6 wśród 114 Restauracje (Świnoujście)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 lutego 2018

Ocena jedzenia-daję Max.Jeśli chodzi o wystrój to max czwórka.Bywam w restauracjach w Polsce i za granicą.Można by tu troszkę dodać klimatu.Poza tym w okresie zimowym (styczeń) był problem bo strasznie zimno wiało po nogach-prawdopodobnie niedomykające się drzwi.Zwróciło na to uwagę 3 gości w tej restauracji.Ktoś kto obsługiwał-nie zauważył,że klienci domykają drzwi.To takie małe fiu.Ale w wykwintnej restauracji nie powinno mieć miejsca.Pomimo wszystko polecam to miejsce bo jestem smakoszem i idę tam gdzie jest dobre jedzenie.Pozdrawiam i mam nadzieję ,że następnym razem będzie wszystko super.

Dziękujemy, relaxegipt

Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Pyszna pizza oraz owoce morze, świetny wybór win. Polecam dla każdego, kto chce we dwójkę spędzić romantyczny wieczór w przytulnym miejscu!

Dziękujemy, Jagoda B
Zrecenzowano 5 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafiliśmy ponownie po kilku latach, wtedy mocne 3 gwiazdki teraz zdecydowanie 5. Zamówiliśmy pizze Ferrari, bardzo nam smakowała chociaż według nas było trochę za mało cukini ale to kwestia gustu. Dziękujemy również Panu który nas obsługiwał że pomimo rezerwacji wszystkich stolików znalazł dla nas miejsce. Zawsze jak będziemy w Świnoujściu na pewno odwiedzimy tą restauracje. Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Kabak81
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Właściciel, ToscanaOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2018

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Oceniam tutaj obsługę, nie jedzenie, które jest obłędne. Chciałam zarezerwować stolik, niestety na stronie nie jest zaktualizowana godzina zamknięcia. Zadzwoniłam a Pan stwierdził, że nie powinniśmy przychodzić, no godzina 20.00 to za późno. Też pracuje w usługach i nigdy nie wypraszamy gości bez wzgledu na to o której chca przyjść i do której siedzą. Można było ująć to troszeczkę inaczej, słychać że Pan nie lubi swojej pracy.

1  Dziękujemy, Aleksandra-Doris
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Właściciel, ToscanaOdpowiedź udzielona 4 stycznia 2018

Proszę wybaczyć niezręczność wypowiedzi obsługującego. Strona faktycznie nie jest aktualizowana, bo jest praktycznie zablokowana. Aktualności znajdują się na naszym Facebook'u i Instagramie. Nie wiem, kiedy miała miejsce sytuacja, ale są dni kiedy restauracja otwarta jest do godziny 21.00 (kuchnia do 20.30). Nie mogę też mieć otwarte dłużej niż do 22.00, bo takie mam warunki ustanowione przez wspólnotę mieszkaniową, a ich przekroczenie spowodowałoby cofnięcie zezwolenia. Przepraszam w imieniu kelnera, jeśli jego wypowiedź Panią ujęła. Mam nadzieję, że podobna sytuacja nie będzie już miała miejsca.

Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Byliśmy w tej restauracji kilka razy i za każdym razem wychodziliśmy zadowoleni. Jedzenie pyszne, świeże, przygotowywane z dobrej jakości włoskich składników.
Restauracja godna polecenia ! :)

Dziękujemy, Magdalena N

Bardzo dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy ponownie.

Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Toscana? Podziel się wrażeniami!