“Obiad”
Trattoria Familia — recenzja

Trattoria Familia
Nr 90 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Jedzenie ani dobre ani zle, za to woda z sztucznym sokiem i kawalkami arbuza wystepujaca jako lemoniada za 12zl, najohyniejszy napój jaki pilem, porównywalny do wody z sokiem z saturatora rodwm z prl.

Dziękujemy, Arkos25

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie w miarę przyzwoitej cenie. Dzieciaki były zachwycone makaronem a my pizzą, polecam. Polecam

Dziękujemy, 294elizam
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno się do czegoś przyczepić ponieważ „Trattoria”spełnia warunki Świnoujścia .
Byliśmy z rodziną każdy znalazł coś dla siebie makarony pizza dania VEGE .

Ogólnie: bogata karta, menu dla dzieci, miła obsługa,dobre jedzenie, przyjemny klimat.Prawdziwa włoska knajpka .

Ja uważam ze „familia” jest godna do polecenia.

Dziękujemy, Picassokuchni
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spotkałem się z tak poniżającemu traktowaniu klienta pierwszy raz.
Kelnerki bardzo nieuprzejmy
. nie chcę nie bardzo słabe

2  Dziękujemy, MajaK1323
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Oj wlasciciel lub kucharz maja jeszcze spoooro do zrobienia. Bardzo przecietnie. Jest to mysle nasza pierwsza i ostatnia wizyta tutaj. :/

1  Dziękujemy, Tomasz L

Trattoria Familia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Familia? Podziel się wrażeniami!