Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięciogwiazdkowy, położony w drugiej linii od morza, blisko głównego deptaka i plaży ( około 10 minut spacerkiem). Otoczenie obiektu bardzo przyjemne (dużo zieleni) i spokojne. Naprzeciw hotelu po drugiej stronie ulicy budowany jest kompleks apartamentów. Prace związane z budową nie były uciążliwe. Z hotelu można dość spacerkiem przez las do Fortu Zachodniego i Fortu Anioła.
Pokoje duże, przestronne, klimatyzowane z dużymi balkonami. Brakowało mi tylko zestawu do przygotowania herbaty.
Hotel posiada podziemny parking, który jest dodatkowo płatny. Przy obiekcie nie ma innych możliwości parkowania.
Możemy korzystać z basenu, centrum SPA oraz siłowni.
Jest możliwość skorzystania z różnych opcji wyżywienia: śniadania, śniadania i obiadokolacje oraz trzy posiłki. Opcja trzech posiłków nie jest często spotykana. Byliśmy z tej możliwości bardzo zadowoleni. Do obiadów i kolacji są dostępne napoje: herbata, woda oraz soki.
W hotelu dominują klienci z Niemiec zaawansowani wiekowo.
Będąc w Świnoujściu ponownie zatrzymałabym się w tym obiekcie ponownie jeżeli mogłabym przyjechać z moim czworonożnym przyjacielem.
Tym razem byłam przejazdem, więc swojego pupila musiałam zostawić w dobrych rękach.
W samym Świnoujściu jest mnóstwo tras rowerowych, miejsc do spacerowania. Wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek

Dziękujemy, basia804
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel w trakcie wykańczania. Prace budowlane w garażu i w innych częściach obiektu. Ogólne pierwsze wrażenie to sanatorium dla Niemców 70+. W holu zapach jak że stołówki zakladowej, choć wykończenie gustowne. Na windę czakamy długo bo goście nie radzą sobie z jej obsługa. Praca recepcji- skandal. Brak wiedzy na temat tego co dzieje się w hotelu, nie odbieranie telefonu z pokoju hotelowego- połączenia zewnętrzne bez problemu. Na 7 dni pobytu skandalem jest brak wody lub ciepłej wody przez 4 dni. Personel zdaje sobie sprawę z tego faktu ale problem nie jest rozwiazywany ( próba rekompensaty np. zabieg w spa). Pokój duży lecz bez czajnika, żelazka itp. Zabieg manicure na strasznie niskim poziomie (130 zl). Lakier odpadł po 4 godzinach - tak grubo nałożony, że nie zdążył wyschnąć. Przez 2 god9zny zabiegu Pani nie odezwała się ani słowem. Personel na bardzo niskim poziomie przeszkolenia. Po wyjeździe z parkingu samochód do mycia z uwagi na pracę budowlane. Do 5 gwiazdek bardzo daleką droga. Na szczęście czasami pomaga pogoda i poza śniadaniem i spaniem nie trzeba przebywać w hotelu.

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

super hotel warunki wspaniale jedzenie pyszne bardzo polecam troche zimmna woda w jacuzi wada jest zeby prosic ratownika o zalaczenie jacuzi pokoje duze lozka wygodne w hotelu jest mnostwo niemcow ale wydaje mi sie ze swinoujscie jak i wybrzeze zachodnie jest przez nich opanowane dzielnica w ktorej znajudje sie hotel jest cicha niedaleko jest na glowny deptak

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje na 5 lub 6 pietrze z widokiem na las bo z widokiem na morze widac na parterze wszystkie urzadzenia klimatyzacji
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, turysta1966
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019

polecamy ten hotel , piekne sloneczne pokoje z balkonami , bardzo blisko do plazy(300 m) ,super mily personel , wspaniale wyzywienie i dla korzystajacych z zabiegow kompetentny i uprzejmy zespol obslugi medycznej.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na wysokim pietrze z widokiem na morze
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 536bogusias