“VINYL: POEZJA SMAKÓW !!!👏👏👏”
Restauracja Vinyl — recenzja

Restauracja Vinyl
Nr 9 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Słowami ciężko jest opisać fenomenalność kuchni VINYLA! Nigdy jeszcze nie wystawiałam opinii na temat innych restauracji, bo jeszcze żadna nigdy nie zrobiła na mnie tak ogromnego i pozytywnego wrażenia jak VINYL!
Nie mniej jednak spróbuję, a więc do rzeczy:

Przede wszystkim chcę bardzo pogratulować WŁAŚCICIELOM restauracji VINYL, gdyż moim zdaniem restauracja ta zasługuję na stan posiadania gwiazdek Michelina

Jak dla mnie dania w VINYLU są fantastyczną przygodą z nowymi smakami, doznaniami i piękną prezentacją jedzenia na talerzu.
Wspaniała karta win idealnie i drobiazgowo dopasowana do karty dań. Wystrój restauracji ładny, orginalny, gustowny. Jest to urokliwe i magiczne miejsce. Wnętrze urządzone i ozdobione jak sama nazwa wskazuje z pomocą płyt winylowych z idealnie dopasowaną muzyką

Niebywale nadzwyczajny MISTRZ kuchni, zarazem head chef i gospodarz Adrian (miałam tą przyjemność poznać osobiście) tuż to moim zdaniem jakiś "wirtuoz" kulinarnych uniesień, który mógłby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom inspektorów Michelina, jak już wcześniej wspomniałam!
Poprzez dania jakie serwuje swoim gościom od razu jesteśmy w stanie zauważyć czy wyczuć, że robi to z ogromnej wiedzy, pasji, zamiłowania i miłości do kuchni! Człowiek o wielkim talencie i darem do gotowania. Wkłada serce i duszę w każde zrobione przez siebie potrawy, od których czuć świeżość, lekkość, a zarazem intensywność i podkreślenie smaku. Moim zdaniem w kuchni używane są bardzo dobre produkty o najwyższej jakości gdyż będąc i jedząc tam trzy dni z rzędu (podczas mojego sierpniowego urlopu w Świnoujściu, poniżej zobaczycie zdjęcia potraw które zamówiłam) poczułam bogactwo świeżych smaków, wydobytych aromatów. To była prawdziwa uczta dla mojego podniebienia. Każde danie było wyjątkowe i dopieszczone! Mniam, mniam❗

Dodatkowym plusem jest, że restauracja serwuje kilka dań dla dzieci. Pyszne desery i ciasta dla miłośników słodkości. Przeróżną kawę czy herbatę, gorącą czekoladę i pyszne drinki alkoholowe które wyglądają zjawiskowo i robione "na bogato"❗
Dla smakoszy piwa do posiłku również się coś znajdzie zarówno alkoholowego jak i "strefa zer0"

Co do atmosfery panującej w VINYLU - bajeczny klimat. Obsługa "na luzie", a zarazem najwyższej klasy dbająca o każdy szczegół i zadowolenie gości. Tym samym wprowadzając nas w relaksujący i świetny nastrój :)
Właścicielka bardzo sympatyczna, empatyczna oraz uśmiechnięta kobieta, która widać ma duże pojęcie o pracy restauratora i ogromne doświadczenie

Podsumowując: PRESTIŻ
Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych restauracji w Świnoujściu, znajdująca się na nowej promenadzie bardzo blisko do plaży i morza⛱
Idźcie i przekonajcie się sami.
POLECAM z całego serca❗

Ps. Jeśli potrafili zadowolić tak wymagającego klienta restauracji jakim zwykle bywam to ja to muszą być z tych najlepszych!! Pozdrawiam cały TEAM Vinyla i dziękuję za nowe, wspaniałe doznania kulinarne jakie doświadczyłam w VINYLU
NA PEWNO WRÓCĘ do tego pysznego miejsca❗❗❗

2  Dziękujemy, Monika D

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Cudowne miejsce z bardzo smacznym jedzeniem Polędwiczka wieprzowa przepyszna!!! Sałatka z krewetkami absolutnie cudowna Dodatkowy plus za muzykę i obsługę

Dziękujemy, mzsun
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Został mi podany surowy kurczak, kelner wmawiał mi ,że tak powinno być. Chyba nie trzeba więcej komentować.

2  Dziękujemy, sakulus
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie a do tego wyśmienite koktajle robione ze świeżych owoców. Jedliśmy stek z tuńczyka z puree z kalafiora oraz makaron z owocami morza. Stek wyśmienity, a dodatki do niego palce lizać! Godne polecenia mojito z kiwi oraz margarita z malinami. Wszystkie owoce świeże! Na deser szarlotka z lodami, tu już nie było takiego efektu wow, ale wciąż dobry. Miła obsługa!

2  Dziękujemy, 153konradz
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Najlepsze jedzonko w całym Świnoujściu,krem z papryki przepyszny. Najlepszy jaki jadłam... A deserki palce lizać, ciasto brownie z gałka lodów petarda! Zalowalismy z partnerem, że do Vinyla trafiliśmy dopiero w ostatnie 2 dni pobytu. Obsługa bardzo kompetentna, przemiła atmosfera. Tego właśnie szukaliśmy, nasze oczekiwania spełnione w 100%. Nawet hulajnogi mieliśmy gdzie zaparkować :D Będziemy wszystkim polecać to miejsce i odwiedzać za każdym razem kiedy odwiedzimy Świnoujście.

2  Dziękujemy, missimple

Restauracja Vinyl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Vinyl? Podziel się wrażeniami!