Świnoujście

“Dobra pizza”
Ristorante Rondo — recenzja

Ristorante Rondo
Nr 104 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie pobytu w Świnoujściu dwa razy odwiedziliśmy restauracje i za każdym razem próbowaliśmy pizzę. Ciasto wyborne- bardzo dobre i biorąc pod uwagę pizzę uważamy, ze jest to jedna z lepszych jakie jedliśmy. Co do obsługi to tak jak w całym Świnoujściu - bardzo luźne podejście do klienta (czasem aż za bardzo).

Dziękujemy, 993kamilaf

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Z jedzenia tylko pizza jeszcze ujjdzie reszta taka sobie. Obsuga saba. Ukrainki <nie paniemaja> zbyt wiele. Widac ze kelnerki z lapanki.
Najgorzej wypadl BAR. Nie dosc ze schowany za rogiem to jeszcze slabe zatowarowanie baru, slabe menu barowe, znikoma ilosc koktajli w karcie
( powinno byc z 50-60 koktajli ) mala ilosc wyboru piwa. Brak barmana. Barmanem jest kelnerka ktora nie wie nawet jak wyglada mohito. Zamiast limonki i miety na wierzchu dostajesz zolta sliwke w suchych lisciach. Do tego malo kruszonego lodu jakby zalowaly a na zewnatrz 35 stopni. Jakies ufo. Nie douczone zupelnie. Przynosza tylko wstyd branzy barmanskiej i tej restauracji.

Dziękujemy, tajemniczaklientela
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Niestety restauracja bardzo średnia, menu ubogie, pizze w miarę dobra na cienkim cieście jednak reszta mogłaby być lepsza.
Jedzenie jeszcze daje radę , miejsce ładne i schludne.
Najgorsze to obsługa. Bez uśmiechu i podejścia do klienta. Czekaliśmy na samo podejście obsługi kilkanaście minut, nie mówiąc o jakim kolwiek uśmiechu i zainteresowania, chociażby powiedzeniu dzień dobry. Z tego tytułu nigdy już tam nie powrócę i nie polecam tego miejsca. Jest tyle dobrych miejsc do zjedzenia w Świnoujściu , że szkoda czasu tutaj wejść

2  Dziękujemy, 20pawelx
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wracaliśmy z restauracji z której byliśmy niezadowoleni i młoda kontem oka zauważyła rondo. Zaszliśmy gdyż młoda była głodna. Mieliśmy złe doświadczenia z tutejszą gastronomią. Zarówno jak i młoda i dziadek mieli przedłużające się kłopoty z żołądkiem. Pierwsze wrażenie nie było najlepsze. Naszą uwagę zwróciły nierówno porozstawiane stoły oraz okruchy porozrzucane na podłodze. Ale z toalety pachniało dezodorantem. Pierwsze kroki skierowaliśmy do toalety. Gdzie całą rodzina umyliśmy ręce. Wtedy mogliśmy zasiąść do posiłku. Wybór dań nie był duży ani mały. Zamówiliśmy typowe dania kuchni Włoskiej. Dziadek ocenił, że lingueni było wyborne. Młoda chwaliła sos pomidorowy. W komunikacji z personelem nie odnotowaliśmy żadnych barier językowych. To było miłe zaskoczenie po tym jak w poprzedniej restauracji porozumiewaliśmy się z personelem (prawdopodobnie z Somalijczykami) na migi. Bardzo nam smakowało jedynym mankamentem było długie oczekiwanie na pobór opłaty za posiłek. Z obrzydzeniem wzięli od nas zapłatę. Personel pożegnał nas w języki niemieckim co było miłym podsumowaniem wieczoru. Można śmiało polecić tą restaurację zwłaszcza osobom z problemami żołądkowymi.

5  Dziękujemy, mikloszdasilva
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Ładny wystrój, smaczne jedzenie, ale niestety przez długi czas oczekiwania i obsługę, która przez barierę językową nie potrafi poprawnie przyjąć zamówienia czar prysł

Dziękujemy, Małgorzata M

Ristorante Rondo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Rondo? Podziel się wrażeniami!