Zapisz
Bardzo polecamy

Gorąca polecamy skorzystanie z usług KonTiki. Mieliśmy okazję popłynąć tym katamaranem w wakacje... Przeczytaj więcej

Sky_is_the_limit_A-M
Warszawa, Polska
Polecam

Polecam Małym i Dużym „wodny spacer” 🤩 z uroczym kapitanem, który subtelnie przekazuje informacje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2020
JBL68Dobra

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z ręką na sercu mogę powiedzieć że to najlepsza atrakcja w Świnoujściu! Odwiedzałam miasto w sezonie nie raz, ale z tak pięknej strony Świnoujścia jeszcze nie widziałam. Cudowny rejs, wspaniały kapitan i zapierające dech w piersiach widoki.

Dziękujemy, DominikaGrzywa
Zrecenzowano: 1 września 2019

Świetna wycieczka dla ludzi chcących zaznać relaksu i ciszy nad wodą. Można zobaczyć Świnoujście z zupełnie innej persektywy.

Dziękujemy, pokemonaga
Zrecenzowano: 1 września 2019

Kilkugodzinna wycieczka, która pozwoliła na zobaczenie okolic Świnoujścia z innej perspektywy oraz zwierząt, których się nie spodziewaliśmy widzieć, a na pewno byśmy ich na lądzie nie znaleźli.
Katamaran świetnie przygotowany na podróże, załoga bardzo uprzejma. Nie wiem czego więcej można oczekiwać ;)

Dziękujemy, kuba_o_456
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wspaniała przygoda , niezapomniany eco rejs katamaranem solarnym . Pierwszy raz zrobiłam zdjecia w naturze Orłów Bielków. Znakomita obsluga szypra pana Cezarego . Polecam każdemu. Obowiązkowa atrakcja podczas pobytu w Świnoujsciu .

Dziękujemy, MAGOT101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Solarickontiki, Dyrektor generalny, Solar IC KonTikiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziekujemy bardzo za opinie , i zapraszamy na rejs

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Taki rejs to super pomysł na rodzinną przygodę z dziećmi. Zero hałasu (łódź jest elektryczna) tylko szum fal. Odwiedziliśmy miejsca, do których byśmy nie dotarli w inny sposób.
Przy okazji Kapitan, to super Dj i przemiła osoba polecam!

1  Dziękujemy, WaldemarD3