Super rejs

Fantastyczna atmosfera, wytrawnie ekologicznie, pogodnie. Fantastyczny relax. Za całą pewnością... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2019
Anna K
Cudowny rejs

Z ręką na sercu mogę powiedzieć że to najlepsza atrakcja w Świnoujściu! Odwiedzałam miasto w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2019
DominikaGrzywa
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wspaniała przygoda , niezapomniany eco rejs katamaranem solarnym . Pierwszy raz zrobiłam zdjecia w naturze Orłów Bielków. Znakomita obsluga szypra pana Cezarego . Polecam każdemu. Obowiązkowa atrakcja podczas pobytu w Świnoujsciu .

Dziękujemy, MAGOT101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Solarickontiki, Dyrektor generalny, Solar IC KonTikiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziekujemy bardzo za opinie , i zapraszamy na rejs

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Taki rejs to super pomysł na rodzinną przygodę z dziećmi. Zero hałasu (łódź jest elektryczna) tylko szum fal. Odwiedziliśmy miejsca, do których byśmy nie dotarli w inny sposób.
Przy okazji Kapitan, to super Dj i przemiła osoba polecam!

1  Dziękujemy, WaldemarD3
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Żona zaproponowała mi romantyczną wycieczkę jakaś solarną łódką. Ja, sceptyk z natury, łodzią?? No żeby jeszcze do knajpy to i owszem, ale po wodzie...I tu się myliłem. Niezapomniana przygoda, rewelacyjne 2 godziny wśród przyrody!! Dopiero co poznany Pan Czarek ,nasz kapitan, przez bite dwie godziny zabawial nas zabawnymi dykteryjkami. Każdemu polecam tę formę spędzania czasu wolnego.

Dziękujemy, Tiffolong
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Polecam każdemu, niesamowita atrakcja dla dzieci jak i dorosłych. W niesamowity sposób można poznać swinoujscie od morskiej strony! Wspaniałe miejsce na spędzenie urodzin w gronie przyjaciol

1  Dziękujemy, Nikola210899
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Profesjonalny personel, piękny-wygodny katamaran. Niezapomniana przygoda, wspaniale widoki. Doskonale dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Wróciłem z zona na kolejny rejs i bylo zupelnie fantastycznie.

2  Dziękujemy, TomaszW2097