“Pyszne jedzenie”
Kuter Smażalnia&Grill — recenzja

Kuter Smażalnia&Grill
Nr 22 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Jedliśmy w Kutrze obiady i kolacje, nie zawiedliśmy się ani razu. Ryby przepyszne, nie utopione w panierce, restauracja nie śmierdzi starym olejem i czuć to również w daniach. Tatar z łososia mógłbym jeść kilogramami a śledzie rozpływają się w ustach. Na pochwałę zasługują również kelnerzy, którzy nie byli nachalni ale przy stoliku znajdowali się dokładnie w tym momencie kiedy byli potrzebni. Zdecydowanie jedno z miejsc, które będę polecać znajomym udającym się do Świnoujścia.

Dziękujemy, JKry

Bardzo smaczne jedzenie, rybka świeża i idealnie wysmażona.
Surówki przepyszne, cena odpowiednia do jakości

Dziękujemy, bielskabialamaria

Ogromne porcje, ryba bardzo dobra - zarówno smażona, jak i ta z pieca. Przepyszne placki ziemniaczane z łososiem i chrzanem. Świetne piwo z wiśniami. Odejmuję punkt za obsługę. Niemcy, którzy przyszli po nas, zostali obsłużeni wcześniej i naprawdę mam przekonanie, że lepiej. Za drugim razem obsługiwała nas pani z czarnym warkoczem, która była świetna, zaangażowana i miła. Pozostała obsługa stoi za barem i dowcipkuje. Odnosi się wrażenie, że są nieco niemrawi.

Dziękujemy, meszuger
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w dwa dni pod rząd po plaży. W oba dni dania na bardzo wysokim poziomie. Jedliśmy łososia, flądrę, dorsza z pieca i burgera z łososia. Porcje ryby bardzo duże, minimum 300g, nie do zjedzenia z wieloma dodatkami. Pyszne piwo z wiśniami. Obsługa bardzo miła. Niedługi czas oczekiwania na dania.

Dziękujemy, KarolinaG3378
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polecam z czystym sumieniem, pysznie, smacznie, czysto i dania podane bardzo szybko.Rybka bez zbędnej panierki bardzo smaczna, golonka z kością rewelacja inne dania też były pyszne. Wracalismy tam przez cały pobyt. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Ania B

Kuter Smażalnia&Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuter Smażalnia&Grill? Podziel się wrażeniami!