“Bardzo słabo”
Restauracja BEBOK — recenzja

Restauracja BEBOK
Nr 107 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja zachęciła nas wolnymi miejscami. Po dłuższym czasie oczekiwania podeszła do nas kelnerka bardzo słabo mówiąca po polsku, na szczęście dania miały swoje numery, więc wydawało się, że nie będzie z tym problemu, a jednak... Na moje pytanie, jaka ryba jest w daniu "ryba z frytkami" pani nie potrafiła odpowiedzieć (trzeba pytać kucharza). Udawaliśmy, że nie wywołało to w nas niepokoju. Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem tę rybę. Zamówiliśmy łącznie 5 dań. Po ok. godzinie czekania nareszcie pojawiła się kelnerka z naszymi daniami i uwaga: na 5 dań, tylko 2 były zgodne z zamówieniem. W przypadku pierogów ruskich ze śmietaną, przyniesiono pierogi ruskie z okrasą. W przypadku kotleta drobiowego, przyniesiono schabowy, który do tego był bardzo tłusty i śmierdział. O mojej rybie zupełnie zapomniano i pani z Ukrainy była bardzo zdziwiona, gdy się upomniałem o swoje danie. Podsumowując: przy prawie pustej restauracji czas oczekiwania na jedzenie ok. godziny, czyli według mnie bardzo długi. Na 5 dań, 3 pomylono. Obsługa tragiczna, jedzenie słabe. Radzę wszystkim omijać szerokim łukiem, ja na pewno nigdy więcej się tam nie pojawię.

Dziękujemy, Damian123321

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Rozczarowanie. Długi czas oczekiwania na to żeby kelnerka podeszła z kartą. I to nie kwestia dużego ruchu tylko braku koordynacji. Przy składaniu zamówienia kelnerka miała problem z odpowiedziami na temat serwowanych dań. Po otrzymaniu zamówienia okazało się, że pierogi są niedogotowane, wyglądają i smakują jak najtańsze mrożonki ze sklepu (a na potykaczach zachęcają do zakupu "domowych" pierogów), schabowy wyglądał jak po wielokrotnym podgrzewaniu i smakował jak guma. Jedyną zjadliwą potrawą była ryba saute. Wiem, że nigdy tu nie wróce i nie polecam tego miejsca nikomu.

Dziękujemy, Malczatka
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Ocena dobra za pyszne pierogi i kotlet z mozzarella i przepyszne sosy i frytki!!! Nie ma wszystkich gwiazdek Niestety, gdyż pani kelnerka nie była przyjaźnie nastawiona do klientów w ogóle, nie rozumiała do końca zamowienia (mimo, ze poprawnie zapisała i powtórzyła to i tak jedno danie nie przyszło na czas), ale to jest do zrozumienia jeżeli pracuje od niedawna i w nie swoim kraju (nie wiem jakiej jest narodowości) ale w momencie kiedy pojawili się klienci z Niemiec usmiech na Jej twarzy zagościł i rozpromieniala. Niestety jest to mocno zauważalne, ze Niemieckich klientów traktuje się lepiej... a szkoda!
Niemniej jednak sama knajpkę polecam z czystym sumieniem i zadowolonym podniebieniem :-) :-)

Ps - posiłki powinny być wydawane wszystkie w tym samym momencie :-)

Dziękujemy, Olga B
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fatalne jedzenie i obsługa. Posiłek miał być bez glutenu,bo taki został zamówiony, natomiast dostałam wypanierowanego kotleta i informację, że "INACZEJ SIĘ NIE DA".

Dziękujemy, AdriannaM105
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jest to wykwintna restauracja, ale za 22 zł można zjeść tradycyjny obiad kotlet + frytki/ziemniaki + surówka + picie i jeszcze do tego dostać deser - dobra budżetowa opcja. Surówek mogłoby być więcej, ale za to kotlet jest przeogromny. Wszystko świeże, słychać ubijanie kotletów w kuchni ;) za te cenę warto!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Justyna N

Restauracja BEBOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja BEBOK? Podziel się wrażeniami!