“Super kawa!”

Lodziarnia Kawiarnia Manufaktura Ekologiczna
Nr 37 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: "Manufaktura Ekologiczna” została założona z pasji do prawdziwego rzemiosła. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć wyroby cukiernicze o najwyższej jakości. Zdecydowana większość cukierni i lodziarni idzie na skróty używając chemicznych półproduktów oraz sztucznych dodatków. Zapamiętany z dzieciństwa smak wspaniałych śmietankowych lodów skłonił nas do uruchomienia naszej pracowni. Zapraszamy
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jako wielbiciel kawy mogę z czystym sumieniem polecić kawiarnię. Świetna kawa, przemiła obsługa - naprawdę super.

Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal urządzony w modnym stylu "Urban jungle". Przyjemne, klimatyzowane wnętrze. Wszystko co zamówiliśmy było przepyszne! Obsługa bardzo miła. Na plus - ekologiczna, papierowa słomka do koktajlu. Rodziny z małym dzieckiem napotkają na problem ze schodami wejściowymi, lecz jeśli wniesie się wózek do środka, jest sporo miejsca aby go ustawić obok stolika. Niestety, nie zauważyłam przewijaka, ani krzesełek dla maluchów. Pomimo to, serdecznie polecamy ten lokal! To jedno z najsmaczniejszych miejsc na mapie kulinarnej Świnoujścia.

Dziękujemy, zynamon
Zrecenzowano 1 maja 2019

Długo zbierałem się do odwiedzenia tego przybytku. Zniechęcała mnie zawsze kolejka ludzi. Wystrój dość klimatyczny i oryginalny. Spory wybór na karcie i wszystko jest ekologiczne. Zawsze uważałem (moje subiektywne odczucie) że jak coś jest zdrowe i ekologiczne to niekoniecznie musi być dobre. Tak jest też w tym przypadku. Nie wiem czym się każdy zachwyca? Lody są takie sobie. Sorbety smakują dobrze ale gałka lodów o smaku miętowym to raczej smak śmietankowy z dodatkiem jakiegoś aromatu. Gdybym nie wiedział co zamówiłem nigdy bym nie odgadł smaku. Na uwagę zasługuje sorbet o smaku rokitnika. Smak dość oryginalny i nigdzie indziej niespotykany.
Kawa espresso była podana prawidłowo wraz ze szklaneczką wody. Niestety w szklance wody zobaczyłem paprochy, nie wiem czy to jakiś osad czy coś innego.Wiem że tego nie powinno być. Sama kawa taka sobie,piłem lepsze w gorszych miejscach.Do posłodzenia dostałem biały cukier. Szkoda że nie brązowy, bardziej ekologiczny :) Myślę że większa ilość kelnerów przełożyłaby się na krótszy czas oczekiwania. Plus za miłą obsługę. Na mnie to miejsce nie zrobiło wrażenia. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Dziękujemy, veh0
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z cała rodzina wybraliśmy sie tu na deser. Miejsce ma świetny klimat i wystrój, obsługa bardzo miła i pomocna. Jest to bardzo oryginalne miejsce. Mnóstwo pysznych smaków lodów, które sa BIO!!! Nie spotkalam sie jeszcze z takim miejscem w Świnoujściu który serwuje nie tylko lody bio, a bezglutenowe ciasta ktore bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. CZYLI SUPER MIEJSCE DLA OSOB NA DIECIE BEZGLUTENOWEJ I NIE TYLKO!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, milenamU1382SE
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Ciekawe miejsce, bardzo oryginalne urządzone z przepysznymi lodami i ciastami. A na dodatek bardzo miła obsługa. Warto wybrać się tam na popołudniową kawę.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Agusia88

Lodziarnia Kawiarnia Manufaktura Ekologiczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Kawiarnia Manufaktura Ekologiczna? Podziel się wrażeniami!