Świnoujście

“Idealnie”
Rybna Chata — recenzja

Rybna Chata
Nr 3 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Było pysznie. Bogata karta dań, świeże rybki oraz bardzo pomocna i miła obsługa. Najedlismy się do syta, dziękujemy i do zobaczenia następnym razem

Dziękujemy, Klaudek91

Odwiedziliśmy restauracje podczas krótkiej wizyty w Świnoujściu.
Zamówiliśmy talerz rybny. Porcja dla 4 osób ogromna, nie do przejedzenia i w dodatku za przyzwoitą cenę.
Rybka świeża, najlepsza jaką jedliśmy podczas naszego urlopu na zachodnim wybrzeżu Bałtyku.
Szczerze polecam!

Dziękujemy, Jacek G
Zrecenzowano 5 września 2019

Warto tu przyjść, warto tu zjeść. Pyszne jedzenie, serdeczna obsługa, czyste toalety, dobra lokalizacja. Polecamy!

1  Dziękujemy, kamilcebulski
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pozytywów.. niezbyt tłoczno i ciekawy wystrój i to by było na tyle. Jedzenie bardzo ciężkie, w smaku jak w pierwszej "gorszej" smażalni. Porcje przesadnie duże. Mały wybór warzyw. I teraz najgorsze... Z całą rodziną ledwie dobiegliśmy do domu i stwierdziliśmy, że już nigdy nie zarezerwujemy apartamentu z jedną toaletą. Nawet córkę karmioną piersią ruszyło następnego dnia. Ogólnie jesteśmy mocno zawiedzeni, szczególnie biorąc pod uwagę pozytywne opinie i dosyć wysokie ceny.

Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne , świeże , Panie z obsługi bardzo miłe , szczególnie sandacz jest godnym polecenia daniem ,

Dziękujemy, MARCIN T

Rybna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybna Chata? Podziel się wrażeniami!