“Smacznie”
Rybna Chata — recenzja

Rybna Chata
Nr 3 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne , świeże , Panie z obsługi bardzo miłe , szczególnie sandacz jest godnym polecenia daniem ,

Dziękujemy, MARCIN T

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Porcje bardzo duże, zdecydowanie zbyt duże. Ceny dość wysokie, ale broni się jakością.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma naszych ulubionych szprotek jako czekadełko - poszły do menu a czekadełko okazuje się, że jest...inne...ale po za sezonem :( Desery też zniknęły a człowiek ma ochotę po rybce lub pierogach albo schabowym na cos słodkiego a tu buuuu nie ma nic. Ceny jak w większości restauracji.

1  Dziękujemy, 224ewaz
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak do tej pory to najgorsze miejsce w jakim jadłem( a całkiem sporo ich odwiedziłem ).
Kucharz nie ma pojęcie żadnego o jedzeniu, gravlax którego zamówiłem nie miał nic wspólnego z tym jak powinien wyglądać i smakować .
Natomiast kargulena która jest polecana przez tą restauracje to w 95% tłusta panierka.
Obsługa karygodna!!!
Kelnerka która nas obsługiwała ledwo co rozumiała po polsku i była bezczelna, arogancka( to ta pani z żółto różowo niebieskimi włosami )
Nikomu nie polecam tego miejsca, omijać z dalek!!!

Dziękujemy, Adamo21
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzonko bardzo dobre, polecamy turbota, a knedle mistrzostwo. Obsługa przemiła, Panie kelnerki uśmiechnięte, profesjonalne, polecamy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, boooskie

Rybna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybna Chata? Podziel się wrażeniami!