“W zeszłym roku było ciekawiej”
Rybna Chata — recenzja

Rybna Chata
Nr 3 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma naszych ulubionych szprotek jako czekadełko - poszły do menu a czekadełko okazuje się, że jest...inne...ale po za sezonem :( Desery też zniknęły a człowiek ma ochotę po rybce lub pierogach albo schabowym na cos słodkiego a tu buuuu nie ma nic. Ceny jak w większości restauracji.

1  Dziękujemy, 224ewaz

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak do tej pory to najgorsze miejsce w jakim jadłem( a całkiem sporo ich odwiedziłem ).
Kucharz nie ma pojęcie żadnego o jedzeniu, gravlax którego zamówiłem nie miał nic wspólnego z tym jak powinien wyglądać i smakować .
Natomiast kargulena która jest polecana przez tą restauracje to w 95% tłusta panierka.
Obsługa karygodna!!!
Kelnerka która nas obsługiwała ledwo co rozumiała po polsku i była bezczelna, arogancka( to ta pani z żółto różowo niebieskimi włosami )
Nikomu nie polecam tego miejsca, omijać z dalek!!!

Dziękujemy, Adamo21
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzonko bardzo dobre, polecamy turbota, a knedle mistrzostwo. Obsługa przemiła, Panie kelnerki uśmiechnięte, profesjonalne, polecamy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, boooskie
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wybraliśmy się na obiad zachęceni bardzo wysoką pozycją tej restauracji.
Pierwsze co nas nieco zdziwiło to cena piwa Pilsner 0.5 l. butelkowany po 16 zł. Zupy drogie i bez wyrazu. Potem było już tylko gorzej. Prawdziwy dramat to łosoś - mały kawałek 37 zł. Ciężko zepsuć tę rybę, ale im się udało. Była tak przesolona, że należało odesłać do kuchni.

1  Dziękujemy, Antyk2026
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wybraliśmy się na obiad zachęceni recenzjami i pozytywnymi opiniami. Przykre rozczarowanie. Zupa rakowa bez smaku, flądra przesolona i niedosmażona z jednej strony. Łosoś ze szpinakiem - sama sól. Jedyny plus dla frytek z brata i ogrrooomny dla Pani, która nas obsługiwała. To pierwsza i chyba ostatnia nasza wizyta tutaj.

Dziękujemy, Legumina_rukola

Rybna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybna Chata? Podziel się wrażeniami!