“piątka z plusem”
Rybna Chata — recenzja

Rybna Chata
Nr 3 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzonko bardzo dobre, polecamy turbota, a knedle mistrzostwo. Obsługa przemiła, Panie kelnerki uśmiechnięte, profesjonalne, polecamy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, boooskie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wybraliśmy się na obiad zachęceni bardzo wysoką pozycją tej restauracji.
Pierwsze co nas nieco zdziwiło to cena piwa Pilsner 0.5 l. butelkowany po 16 zł. Zupy drogie i bez wyrazu. Potem było już tylko gorzej. Prawdziwy dramat to łosoś - mały kawałek 37 zł. Ciężko zepsuć tę rybę, ale im się udało. Była tak przesolona, że należało odesłać do kuchni.

1  Dziękujemy, Antyk2026
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wybraliśmy się na obiad zachęceni recenzjami i pozytywnymi opiniami. Przykre rozczarowanie. Zupa rakowa bez smaku, flądra przesolona i niedosmażona z jednej strony. Łosoś ze szpinakiem - sama sól. Jedyny plus dla frytek z brata i ogrrooomny dla Pani, która nas obsługiwała. To pierwsza i chyba ostatnia nasza wizyta tutaj.

Dziękujemy, Legumina_rukola
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne jedzonko i takaż obsługa. Pozdrowienia dla Pani o kolorowych włosach...:) Skusiłem się na halibuta z pieca i nie żałuję...

Dziękujemy, marcomarconowa
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zaciekawiony tablica przed lokalem opisujaca jakosc oferowanych dan, skusilem sie i w skroci emoge poweidzeic, ze bylo warto. Pyszna, chrupiaca fladra, ktora jadlem przez trzy kolejne dni :)

Dziękujemy, michalbialek

Rybna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybna Chata? Podziel się wrażeniami!