“Obiad z rodziną ”
Rybna Chata — recenzja

Rybna Chata
Nr 3 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Fajna karta, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy zamówili inne dania od pierogów przez makrele do dorsza i spaghetti z owocami morza. Wszystko wyglądało pięknie i co najważniejsze smakowało. Pierogi wyraziste, ciasto bardzo dobre - polecam wszystkim pierogi z wedzona ryba. Dodatkowo zupa z raków - delikatna ale esencjonalna z kawałkami mięsa. Polecam i ceny adekwatne do porcji

Dziękujemy, Artur_traveler

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, aczkolwiek pierogi twarde ciasto jak już ktoś tu pisał. Dodatkowo dla dziecka kelnerka przyniosła 0,5l coli co nas zdziwiło ale nie zareagowaliśmy. Przy rachunku okazało się że cola kosztuje 15zl. Niby sobie tak zapisała przy składaniu zamówienia. Według mnie naciągane. Nie polecam

Dziękujemy, Marcin N

Dość mieszane uczucia.
Restauracja numer dwa w mieście, a jedzenie średnio smaczne (bataty smakowały strasznie, placek ziemniaczany Ok, warzywa trochę surowe), a do tego drogo.
Bardzo. Zupa od 18 PLN!!!
Było Ok. Ale nie wrócimy.

Dziękujemy, aleksandrap800
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad dla trzech osób w sobotę, długi weekend. Wszędzie pełno ludzi. Siadamy na zewnątrz. I od razu okropny zapach kanalizacji! Fuj! Przesiadka na róg, jest Ok. Zamówienie przyjmuje sympatyczna krótkowłosa kelnerka w ludowym stroju kujawskim? Zamawiamy kotlety schabowe, pierogi z jagodami i zupkę rybną. Kotlety Ok, niestety frytek nie polecam. Przesmażone ziemniaki w mundurkach, trochę przypalone miejscami. Ale nie zaszkodziły. Zupka rybna Ok, pierogi zjadliwe, trochę zbyt twarde. Drogo, ale w miarę smacznie. Tylko warto byłoby posprzątać karcherem podłogę na zewnątrz.

Dziękujemy, 99anna99
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zamówiliśmy ze znajomymi mule, łososia, placki ziemniaczane oraz makaron z krewetkami. Wszystko było pyszne, nie czekaliśmy długo, obsługa bardzo miła i pomocna. Mule super doprawione, krewetki soczyste a łosoś bajka! :)
Polecamy

Dziękujemy, dominikagb

Rybna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rybna Chata? Podziel się wrażeniami!