“Ryby utopione w oleju”

Palce Lizać - Grill House
Nr 122 wśród 133 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 4 września 2019

Po zjedzeniu połowy porcji dorsza miałem w ustach tylko smak oleju, w którym ryby (również na talerzu) pływały (dosłownie). Żony halibut - równie fatalny. Nigdy nie jadłem gorszej ryby. Całości dopełniło mojito, do którego nie wlano rumu (!). No i na koniec poinformowano mnie, że nie mogę zapłacić kartą - mam lecieć do bankomatu (!)

1  Dziękujemy, PIOTR1966N

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo poprawny rumsztyk od Pani Joli, miła i serdeczna obsługa, świetna lokalizacja. Szeroki wybór alkoholi.

2  Dziękujemy, 478adriank
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ale niestety nikt nie pyta jaką porcję gość chce zamówić i nie wiadomo ile się zapłaci co jest bardzo słabe.

1  Dziękujemy, BackPacker268752
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Kupiliśmy szaszłyk na wynos. Po otwarciu pudełeczka zobaczyliśmy kupkę spalonych kawałów słoniny i kilka krążków równie spalonej cebuli Szkoda wydanych 32 złotych!!!
Pierwszy i ostatni raz .

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 40tomek
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedlismy rybe z grilla - byla zupelnie ok
Uwazajcie jednak na porcje bo byla ogromna, a placi sie od wagi...Oprocz tego syn jadl piers grillowana, ktora byla nieco sucha. Mila obsluga.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 784justynap

Palce Lizać - Grill House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Palce Lizać - Grill House? Podziel się wrażeniami!