Aquapark w Świnoujściu nowa atrakcja

Spokojny mały aquapark

Zrecenzowano: 6 marca 2019
Grzegorz S

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Dawno oczekiwana atrakcja już jest otwarta. Wejście trochę nietypowe znajduje się po prawej stronie od neonowego napisu (dotrzesz na miejsce mijając po prawej stronie Hotel Radison Blue) wchodzi się schodami w dół. Na miejscu niezbyt duży hol recepcyjny gdzie kupisz bilet wejściowy. Bilet w sezonie wysokim kosztuje 39 zł za 1h na 3h kosztuje już 68 zł dla osoby dorosłej. Ulgi dla dzieci i seniorów pow. 65 lat są na poziomie -10 zł. Widać w środku że jest to nowy obiekt, tłoku nie stwiedziłem, uwaga na sauny są dodatkowo płatne (dopytaj przy wejściu czy sa jakieś rabaty). Fajnym rozwiązaniem są opaski z kodem magnetycznym, które są jednoczesnie kluczykami do szafek. Sama oferta aquaparku jest dość dobra bez specjalnych fajerwerków, całość typowa dla tego typu atrakcji. Niestety cena to zapora dla wielu osób...

Dziękujemy, Wiesław G
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Mam coraz większe przekonanie , że obiekty usytuowane przy hotelach mają wyższy standart od tych molochów .
Obiekt 'pachnący" nowością. Wydzielpne strefy dla maluchów/naprawdę ciepła woda/ , trochę starszych i najstarszych.
Kilka zjeżdzalni- ale naprawdę atrakcyjnych. Dawno już nie zaliczyłem wywrotki- tu zdarzyła się dwukrotnie.
Wody naprawdę dużo. Dużo więcej niż na przereklamowanej wyspie pod Berlinem.
Dziecko /11 lat/ po dwukrotnym wejściu na falę do surfingu /płatne dodatkowo// 20 zl za 15 min/ samodzielnie utrzymywało się na fali we wszystkich pozycjach/
Gdy woda w Bałtyku poniżej 20 stopni -naprawde wwarto.

1  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Korzystaliśmy z basenu będąc w hotelu, fajny basen dla maluszków zwłaszcza ciepła woda sporo atrakcji, bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KamilaQu
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to mały aquapark z dwoma zjeżdżalniami osobowymi i dwoma pontonowymi. Miejsce jest zadbane z dużą ilością obsługi. Bilet rodzinny 2+2 kosztuje niecałe 200zł za 3 godziny pobyt. Z dodatkowo płatnych atrakcji jest dostępna fala do serfowania oraz sauny. Dla najmłodszych dzieci mamy osobną strefę z ślizgawkami, dla trochę starszych jest mała piracka strefa. Główny basen wypoczynkowy z atrakcjami wodnymi ma odpowiednią głębokość aby bawił się tam 7 latek. Jest tzw. Rwąca rzeka - tutaj akurat najmniej rwąca jaką kiedykolwiek widziałem wręcz idealna dla najmłodszych o głębokości 135cm. Mamy dostępny też basen sportowy i to by było na tyle. Kawiarnia przybasenowa jest czynna tylko do godziny 18. Z plusów trzeba podkreślić małą liczbę gości nawet w weekend - jest spokojnie, dużą liczbę obsługi oraz czystość.
Z minusów to niewielkie wymiary i mało atrakcji oraz parking oddalony od wejścia - można zaparkować też przy promenadzie ale znaleźć wolne miejsce jest strasznie trudno.
Polecam to miejsce bo można tu spokojnie odpocząć.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 26 lutego 2019

Doskonałe miejsce na zabawy wodne. Fantastyczne zjeżdżalnie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Do tego basen pływacki w cenie i mnóstwo innych atrakcji. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marek F