Świnoujście

“Kawiarnia Mount Blanc. Beznadzieja!”
Mount Blanc — recenzja

Mount Blanc
Nr 78 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Będąc przejazdem w Świnoujściu chciałam napić się kawy. Miałam ok. 40 minut czasu. Najpierw oczekiwanie na kelnerkę. Niestety o kawę poprosiłam w języku polskim. Przede mną zostali obsłużeni goście zagraniczni, pomimo że przybyli po mnie. Dwukrotnie przypominałam się lecz pani kelnerka konsekwentnie ignorowała moją obecność. Po 20 minutach oczekiwania na kawę zrezygnowałam.
Konsumencie! Przy takiej obsłudze radzę omijać tę miejscówkę.

1  Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Nie mogę podzielić entuzjazmu społeczności, która miała okazję być w tej "kawiarni" i umieściła tutaj pozytywne opinie na temat tego miejsca. Już na wstępie kelnerka poinformowała nas, iż jest pół godziny do zamknięcia lokalu. W rezultacie lokal zamknięto 15 minut przed czasem.
Zestaw kawowy Espresso Lungo, który powinien być szlagierem, wizytówką tego miejsca niestety wypada żenująco słabo. Kawa, to najzwyklejsze popłuczyny, z prawdziwym espresso nie ma to nic wspólnego. Czekoladki - czuć było, że są już utlenione (nieświeże).
Oczywiście, jest to kwestia gustu. Może komuś smakować kiepska kawa, czy sparciałe czekoladki, które mogą być lepsze lub gorsze.
Natomiast, bezczelny personel, niewychowana kelnerka, która trzaska drzwiami klientowi przed nosem, która nie przyjmuje słowa krytyki, nie wysłucha klienta, wręcz pyskuje, to nie mieści się w żadnych standardach dobrej praktyki obsługi klienta.
Reasumując, miejsce to mogłoby być (powinno) kawiarnią z prawdziwego zdarzenia, a naszym zdaniem, jest poniżej przeciętnej.
Właściciele powinni zwrócić uwagę na to, w jaki sposób personel podchodzi do klienta, bo z takim nastawieniem, nawet w Świnoujściu, które jest miejscem z dużą rotacją ludzi, to tego typu miejscówka nie przetrwa zbyt długo.
Szkoda :(

1  Dziękujemy, wakacje_polska
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

chyba dopiero sie otworzyli bo wszystko dopiero w powijakach ustawiali towar na polkach kelnerki jakies niemrawe kawa i lody spoko takze polecam

Dziękujemy, turysta1966
Zrecenzowano 23 maja 2018

Świetne czekoladowe wyroby. W sezonie niestety trochę ciasnawo, aczkolwiek warto dla pysznych pralin i słodyczy ;)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Furtek P
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: styczeń 2019

Mount Blanc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mount Blanc? Podziel się wrażeniami!