“Dobre piwo”
Meat & Fit - Slow Food — recenzja

Meat & Fit - Slow Food
Zamów online
Nr 47 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burger którego jedliśmy ok ale bez szału, słaba bułka, średni sos, ogólnie zjadliwy ale nie zaspokoił chęci na zjedzenie prawdziwego burgera. Ceny dość wysokie, obsługa i organizacja wydatki ok- numerki na paragonach. Frytki belgijskie także średniawe. Jedyne co najlepsze to piwo - Rzemieślnicze 44

Dziękujemy, 993kamilaf

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie jest dość urozmaicone w dość nowoczesnym wydaniu i sporym wyborze, Duży plus dla menu wegańskie. Hamburgery bardzo dobre pod warunkiem że robi je odpowiednia osoba, zdarzyło mi się jeść mięso dość surowe ale ostatnio ten problem zniknął wraz z nową obsługą. Jeśli ktoś lubi Burger King to z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Idealne miejsce przy wejściu na plażę aż kusi żeby przed spacerem coś zjeść.

Dziękujemy, veh0
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i nie trzeba było długo czekać na lunch.Frytki z batatów- przepyszne,burger z batata bardzo dobry, lecz nie czułam zbytnio w nim batat .Sos BBQ smaczny i vegan cola -najlepsza jaką w ogóle piłam Warto tam wejść i zamówić sobie coś do jedzenia /picia.Jedynie do czego mogę się przyczepić to za tłuste potrawy jak na mnie.Mimo wszystko, nie żałuję i cieszę się, że właśnie obiad tam był bardzo dobrym początkiem pierwszego dnia tutaj.

Dziękujemy, Foodie19982019
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Przyznam, że dość bogate menu jak na lokal z fast foodami. Miejsce czyste i urządzone gustownie. Obsługa uprzejma. Nie było dużego ruchu więc nie czekaliśmy długo za naszymi burgerami. Jedzenie smaczne, ale w mojej 6 stopniowej skali dam 5- bo jadłem już znacznie lepsze burgery i trochę tańsze. Lokal wart polecenia.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, scorses
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Na późny głód podczas spaceru odwiedziliśmy to miejsce. Zamówiliśmy burger bbq, sałatkę grecką i burger serowy. Ceny przystępne, ale dość duże biorąc pod uwagę wielkość porcji. Szkoda, że obsługa nie pyta o stopień wysmażenia burgerów. Generalnie warto zajrzeć i spróbować.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, gosiaangelicdevil

Meat & Fit - Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Meat & Fit - Slow Food? Podziel się wrażeniami!