“Pizza”
Albatros Pizza — recenzja

Albatros Pizza
Nr 69 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce nie wiem jak inne dania ale picka rewelka do tego kilka rodzajow piw jak dla mnie ciemny Porter rewelacja

Dziękujemy, jakubkryminolog

Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W restauracji znajduje sie pyszne jedzenie i w miarę tanie. Obsługa jest przmiła jeszcze nigdy chyba si z taka nie spotkałam, az chciało sie siedziec. Obok jest miejsce do tańczenia co jeszcze bardziej polepsza atmosferę. Kelner ktory tam jest z chęcią porozmawia i caly czas jest uśmiechnięty i jakeca te piosenki do tańców to nawet tanecznym krokiem podejdzie. Ogólnie polecam ta restauracje i wiem ze jeszcze nie raz tam pójdę.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, paulinka001
Zrecenzowano 19 marca 2019

Termin wizyty: sierpień 2018
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Albatros Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Albatros Pizza? Podziel się wrażeniami!