Hotel piękny, obsługa ( kelnerzy - barmani super a zwłaszcza jedyny barman w Sult Club ) pani z ochrony bardzo pomocna i uśmiechnięta, basen rewelacja wszystko było by ok gdyby nie muchy w sałacie która była podawana na obiad muszek było masakrycznie dużo i odechciało mi się jeść. Mam nadzieje że nie jest to częste. Ogólnie hotel i tak jest jest na TAK

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Fame Production A

Pobyt bezproblemowy. Trochę zamieszania z parkingiem, ale obsługa szybko zareagowała. Fantastyczny widok z apartamentu. Doskonałe śniadania w Horizon Cafe. Wszystko bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, kjola2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Jest nam niezmiernie miło, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzyli nas Państwo decydując się na rezerwację w naszym obiekcie. Cieszymy się, że zarówno standard hotelu jak i jakość obsługi spełniły Państwa oczekiwania.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Krzysztof Kuś

Dostaliśmy lepszy pokój niż zamawialiśmy, świetny widok. Doskonały wybór dań na śniadania i obiadokolacje . Świetna lokalizacja . Jeden mały minus, przy śniadaniu czasem trzeba trochę poczekać na stolik ale po za tym wszytko na dobrym poziomie .

Dziękujemy, wieczorekww

Drodzy Goście,

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Przepyszne śniadania, ogromny wybór. Pokój na 13 piętrze z pięknym widokiem na morze. Wszystkie niezbędne udogodnienia a nawet więcej. Fajny aquapark w cenie 1h pozostały pobyt -50procent więc za grosze. Polecam

Dziękujemy, annaI4289XD

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu i obsługi. W naszej opinii należałoby poprawić jakość potraw w restauracji. Uwaga dotyczy indywidualnego skorzystania z posiłku w porze obiadowej.
Nie mam większych uwag. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dziękujemy, jagszcz