Świnoujście

Dostaliśmy lepszy pokój niż zamawialiśmy, świetny widok. Doskonały wybór dań na śniadania i obiadokolacje . Świetna lokalizacja . Jeden mały minus, przy śniadaniu czasem trzeba trochę poczekać na stolik ale po za tym wszytko na dobrym poziomie .

Dziękujemy, wieczorekww
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drodzy Goście,

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Przepyszne śniadania, ogromny wybór. Pokój na 13 piętrze z pięknym widokiem na morze. Wszystkie niezbędne udogodnienia a nawet więcej. Fajny aquapark w cenie 1h pozostały pobyt -50procent więc za grosze. Polecam

Dziękujemy, annaI4289XD

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu i obsługi. W naszej opinii należałoby poprawić jakość potraw w restauracji. Uwaga dotyczy indywidualnego skorzystania z posiłku w porze obiadowej.
Nie mam większych uwag. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dziękujemy, jagszcz

Hotel pięknie położony blisko morza i promenady .Z pokoju roztacza się widok na morze . Piekny taras widokowy na 14 pietrze z barem kawowym Basen na dachu budynku i jakuzzi super.Piekna platforma widokowa. Koszmarem jest śniadanie gdzie potworny tłok brak miejsc i hałas jak w ulu

Dziękujemy, dgrobe988389
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Kierownik ds. gości, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za niedogodności. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Kombinat.
Kolejki do recepcji, kolejki do windy, kolejki do automatów do kawy w jadalni.Tłok. Szum aż głowa boli a na to wszystko jeszcze muzyka. Nie mówiąc już o osobnych cenach za garaż.
Nigdy więcej .

Dziękujemy, Roman H

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za niedogodności. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości otrzymamy szansę na poprawę. Serdecznie zapraszamy oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.