Świnoujście

Hotel pięknie położony blisko morza i promenady .Z pokoju roztacza się widok na morze . Piekny taras widokowy na 14 pietrze z barem kawowym Basen na dachu budynku i jakuzzi super.Piekna platforma widokowa. Koszmarem jest śniadanie gdzie potworny tłok brak miejsc i hałas jak w ulu

Dziękujemy, dgrobe988389
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Kierownik ds. gości, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za niedogodności. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Kombinat.
Kolejki do recepcji, kolejki do windy, kolejki do automatów do kawy w jadalni.Tłok. Szum aż głowa boli a na to wszystko jeszcze muzyka. Nie mówiąc już o osobnych cenach za garaż.
Nigdy więcej .

Dziękujemy, Roman H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za niedogodności. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości otrzymamy szansę na poprawę. Serdecznie zapraszamy oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 16 września 2019

Bardzo ładny hotel, położony w świetnym miejscu (praiwe na plaży), w okolicy sklepy, restauracje. w samym hotelu obsługa przemiła, pokój sprzątany codziennie, nic nam nie brakowało, wszystko na plus, polecam:)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, justynadral
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Justyno,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu. Cieszymy się, że lokalizacja przypadła Pani do gustu. Jest nam bardzo miło, że personel hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Pania ponownie. Zapraszamy serdecznie.

Z wyrazami szacunku,
Radisson Blu Resort Guest Relations

Zrecenzowano: 12 września 2019

bardzo dobre polożenie hotelu, super baseny i sauny, bliskość morza , panorama z ostatniej kondygnacji i z balkonu pokoju, pokoj przestronny dobrze wyposarzony i oswietlony, obsluga mila uczynna, organizacja śniadań jest bardzo slabym punktem hotelu

Dziękujemy, jrosin296726
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za podzielenie się opinią dotycząca hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że tak wiele aspektów pobytu było udanych, jednocześnie przepraszamy za niedogodności podczas śniadania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie. Zapraszamy serdecznie.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Pozytywnie. pokoje super, widok też, na śaniadaniu tłok i mało urozmaicone, basen na dachu fajnie ale z samego besenu morza nie widać bo szyby brudne, pozatym mało leżaków i ludzie od rana zajmują leżak ręcznikiem i zajmują sobie na popołudnie

Dziękujemy, grzegorzskurtys
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Grzegorzu,

Dziękujemy za wybranie hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się z nami swoim komentarzem. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za niedogodności. Jest nam bardzo przykro, iż spełniliśmy Pana oczekiwań w stu procentach. Cieszymy się, że atrakcje oraz lokalizacja naszego hotelu spełniły Pana oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Pana w przyszłości do czego zapraszamy serdecznie.

Z wyrazami szacunku,